این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 2 آذر


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت 56754 دلار در حال معامله  است. طبق تحلیل بیت کوین در 2 آذر، بعد از رسیدن به سقف تاریخی 69 هزار دلار، فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی تا ناحیه 55 هزار دلار شکل گرفت. بعد از رسیدن به ناحیه 55 هزار دلار، خریداران وارد شدند و یک برگشت صعودی قوی تا ناحیه 60 هزار دلار شکل گرفت.

اما این برگشت صعودی، مینور بود یعنی به شکل گیری روند صعودی منجر نشد و سپس مجدد فروشندگان وارد شدند و کف 55 هزار دلار شکسته شد. در حال حاضر انتظار میرود این ارز دیجیتال بعد از تکمیل این پولبک، بتواند به نواحی پایینتر حمایتی برسد.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است.

Picture1 1 4 scaled - تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 2 آذر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، طبق تحلیل بیت کوین در 2 آذر این امکان وجود دارد که یک پولبک تا ناحیه 59 هزار دلار شکل بگیرد. بعد از شکل گیری این پولبک، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و در ابتدا به حمایت در ناحیه 50 الی 51 هزار دلار برسیم.

این ناحیه حمایتی بر اساس MM از کف 55618 تا سقف 60233 بدست آمده است. بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه حمایتی ، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و این ارز دیجیتال میتواند به حمایت 48 الی 45 هزار دلار برسد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل بیت کوین در 2 آذر، انتظار میرود یک پولبک تا ناحیه 59 هزار دلار شکل بگیرد. همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، این ارز دیجیتال در یک کانال نزولی قرار دارد و این رِنج در نیمه کانال نزولی شکل گرفته است.

نهایتا یک شکست نزولی به سمت ناحیه 50 الی 51 هزار دلار خواهیم داشت و بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و بازار به سمت کف این کانال نزولی در ناحیه 48 الی 45 هزار دلار حرکت خواهد کرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار