این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 2 فروردین


توضیحات مقاله

در حال بیت کوین در قیمت 42296 در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در 2 فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد که این رِنج بصورت یک کانال صعودی عریض میباشد.  انتظار میرفت یک گام صعودی در درون این رِنج تا مقاومت 43 هزار دلار شکل بگیرد که همینطور شد.

در حال حاضر بازار در مقاومت میباشد و انتظار میرود یک پولبک شکل بگیرد. اما این پولبک، پرچم اصلاحی هست یعنی انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر به سمت مقاومت 46 الی 48 هزار دلار شکل بگیرد. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 03 22 12 01 09 scaled - تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 2 فروردین

طبق تحلیل بیت کوین در 2 فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرفت یک حرکت صعودی به سمت ناحیه 43 هزار دلار شکل بگیرد که همینطور نیز شد. بنابراین بعد از رسیدن به این مقاومت، پولبک شکل گرفت و انتظار میرود این پولبک تا ناحیه 41300 الی 40700 باشد.

بعد از تکمیل پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی ادامه میابد. تارگت این حرکت صعودی در قیمت 46  الی هزار دلار قرار دارد. این تارگت بر اساس MM از گام1=گام2 بدست آمده است. یعنی گام اول از کف 32967 تا سقف45732 میباشد. بنابراین انتظار میرود بعد از تکمیل این حرکت اصلاحی، مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا ناحیه مقاومتی 46 الی 48 هزار دلار شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در 2 فروردین، بعد از رسیدن به حمایت 40516، یک حرکت صعودی قوی شکل گرفت و توانست به تارگت 43 هزار دلار برسد. در حال حاضر انتظار میرود یک پولبک 41300 الی 40700 شکل بگیرد. بعد از تکمیل این پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر به سمت ناحیه مقاومتی 46 الی 48 هزار دلار شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار