این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه ۲۰ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۱۹۹۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۰ اردیبهشت، بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی ۳۰ هزار دلار، یک پولبک شکل گرفت اما با توجه به قدرت حرکت نزولی، تبدیل شد به برگشت مینور و پرچم نزولی و مجدد فروشندگان وارد شدند و یک حرکت نزولی دیگر شکل گرفت.

بعد از این شکست نزولی، خریداران وارد شدند و یک حرکت صعودی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۳۳۱۴۵ باشد. بعد از رسیدن به این تارگت، خریداران و فروشندگان میفروشند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل خواهد گرفت. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 05 10 11 45 07 - تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 20 اردیبهشت

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۰ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک گام نزولی قرار گرفته است. این حرکت نزولی، روند نزولی نمیباشد بلکه صرفا یک گام نزولی در رِنج هست. بنابراین انتظار میرود در ناحیه کف قبلی در قیمت ۲۸ الی ۲۵ هزار دلار متوقف شود و یک شکست فیک در زیر کف قبلی شکل بگیرد و سپس خریداران وارد شوند و یک گام صعودی در این رِنج داشته باشیم.

در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی مینور به تارگت خود در قیمت ۳۳۱۴۵ برسد و بعد تریدرها بفروشند و یک حرکت نزولی دیگر تا حمایت کلیدی ۲۸۶۶۴ شکل بگیرد که این حمایت بر اساس MM از ۳۷۷۴۰ تا ۴۶۸۵۱ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۰ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرود بعد از رسیدن به مقاومت ۳۳۱۴۵، نهایتا خریداران سود بگیرند و فروشندگان بفروشند و در نتیجه یک برگشت نزولی دیگر شکل بگیرد. تارگت این برگشت نزولی در حمایت کلیدی ۲۸۶۶۴ قرار دارد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار