این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه ۲۳ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۰۲۲۳ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است. انتظار میرفت تا زمانی که کف ۴۴۲۴۴ شکسته نشده، بازار بتواند از ناحیه ۴۵ هزار دلار به سمت بالا برود. اما این اتفاق نیوفتاد و این کف شکسته شد و یک پولبک عمیق تر شکل گرفت.

سپس انتظار میرفت یک پولبک عمیق تر تا ۳۹۴۰۰ شکل بگیرد که این تارگت بر اساس MM از کف۴۰۸۸۲ تا سقف۴۲۲۷۶ بدست آمده است. بعد از رسیدن به این حمایت، انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی شکل بگیرد. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار دارد و حرکات نزولی بصورت کلایمکس شکل گرفته اند و همچنین کنج های درهم تنیده داریم. در هر صورت انتظار میرود یک برگشت صعودی از ناحیه حمایتی ۳۹۴۰۰ شکل بگیرد. اولین تارگت این برگشت صعودی در قیمت ۴۱۱۲۰ قرار دارد. این تارگت بر اساس MM از سقف ۴۰۲۷۷ تا کف ۳۹۳۷۱ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ فروردین، در حال حاضر بازار در انتهای یک روند نزولی قرار دارد و به حمایت ۳۹۴۰۰ رسیده است. در هر صورت انتظار میرود خریداران بخرند و فروشندگان سود بگیرند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل بگیرد. تارگت این برگشت صعودی در قیمت ۴۱۱۲۰ قرار دارد. بنابراین در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی یا تقاضا میباشد و انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا میانگین متحرک و ناحیه ۴۱۱۲۰ دلار شکل بگیرد. بنابراین فعلا این روند نزولی متوقف شده است.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار