این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۰۶۰۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ اردیبهشت، بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی ۲۳۸۸۴، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت. این برگشت دو گامی توانست سقف ماژور در چارت ۱ ساعته را بشکند.

سپس بازار وارد رِنج شد. در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت صعودی شکل بگیرد و به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. اولین تارگت این حرکت صعودی در این رِنج و در قیمت ۳۳۷۹۶ میباشد. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 05 17 11 09 40 - تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 27 اردیبهشت

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. این حرکت صعودی بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی ۳۱ هزار دلار متوقف شد و سپس یک برگشت نزولی و رِنج شکل گرفت.

این برگشت نزولی در حمایت ۲۹ هزار دلار متوقف شد و سپس خریداران وارد شدند. در حال حاضر انتظار میرود یک شکست صعودی دیگر شکل بگیرد و به سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. اولین مقاومت در قیمت ۳۳۷۹۶ قرار دارد. بعد از رسیدن به این مقاومت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود خریداران مجدد وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۳۷۵۰۵ شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد که بعد از یک شکست نزولی قوی شکل گرفته است. اولین تارگت این حرکت صعودی در این رِنج و در قیمت ۳۳۷۹۶ قرار دارد.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی دیگر تا سطوح بالاتر مقاومتی در ناحیه ۳۷۵۰۵ شکل بگیرد. بنابراین در حال حاضر رِنج داریم و انتظار میرود یک شکست صعودی در بالای این رِنج شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار