این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 27 مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت 62400 در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در 27 مهر، بعد از شکل گیری برگشت صعودی در ناحیه 29 هزار دلار در جولای، حرکت صعودی بیت کوین آغاز شد و بعد از رسیدن به مقاومت 53 هزار دلار، یک پولبک تا ناحیه 39 هزار دلار شکل گرفت.

سپس مجدد خریداران وارد شدند و دومین شکست صعودی شکل گرفت. در حال حاضر بازار به مقاومتی رسید که بر اساس تارگت  گام1=گام2 در قیمت 63400 مشخص شد. با این وجود یک تارگت دیگر میتوانیم برای این حرکت صعودی در قیمت 66900 قرار دهیم.

حرکت آتی بیت کوین را میتوانیم در شکل زیر مشاهده کنیم:

Picture1 1 3 scaled - تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 27 مهر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، بیت کویت در یک کانال نزولی قرار داشت در حال حاضر این کانال نزولی به سمت بالا شکسته شد. برای پیش بینی حرکت بعدی بیت کوین میتوانیم این کانال شکسته شده را پروجکت کنیم. بنابراین طبق تحلیل بیت کوین در 27 مهر، در ابتدا انتظار میرود این حرکت صعودی تا مقاومت 66900 ادامه یابد.

این مقاومت در نیمه کانال پروجکت شده قرار دارد. بعد از رسیدن به این مقاومت کلیدی، احتمال زیادی وجود دارد که یک پولبک تا ناحیه 53 الی 49 هزار دلار شکل بگیرد. بنابراین انتظار میرود بعد از تست نیمه کانال در ناحیه 67 هزار دلار و شکست سقف تاریخی، یک شکست فیک اتفاق بیوفتد و بیت کوین برگردد و سقف کانال شکسته شده را تست کند.

بعد از تست کردن ناحیه 53 هزار الی 49 هزار دلار، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و بیت کوین یک حرکت صعودی نا ناحیه 77 هزار دلار شکل دهد که در سقف کانال پروجکت شده میباشد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر بیت کوین در ناحیه حساسی قرار دارد و در نزدیکی سقف تاریخی میباشد. طبق تحلیل بیت کوین در 27 مهر، انتظار میرود در ابتدا یک حرکت صعودی تا قیمت 66900 شکل بگیرد و یک شکست در بالای سقف تاریخی رخ دهد. اما 50 درصد احتمال دارد که اولین شکست ناموفق باشد.

بنابراین انتظار میرود بعد از شکسته شدن سقف تاریخی، یک حرکت نزولی تا ناحیه 53 الی 49 هزار دلار شکل بگیرد. بعد از شکل گیری این پولبک و تست سقف کانال نزولی شکسته شده، مجدد خریداران وارد خواهند شد و بیت کوین میتواند یک شکست موفق در بالای سقف تاریخی شکل دهد.

بنابراین انتظار میرود بعد از شکل گیری پولبک، نهایتا این رِنج که در تایم فریم بالاتر، یک پولبک میباشد به سمت بالا شکسته شود و بیت کوین به سمت مقاومت بعدی در  ناحیه 77 هزار دلار حرکت کند.

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار