این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه ۳ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۷۱۰۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۳ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به مقاومت ۴۵۸۵۰ ، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه سقف دوقلو شکل گرفت.

بعد از شکل گیری سقف دوقلو، نهایتا خط گردن شکسته شد و یک شکست نزولی قوی شکل گرفت. در ابتدا به حمایت ۴۰ هزار دلار رسیدیم. اما این حمایت نیز شکسته شد و یک حرکت نزولی دیگر شکل گرفت. این حمایت با استفاده از MM از کف ۴۲۷۰۱ تا سقف ۴۴۹۷۲ بدست آمده بود. در حال حاضر انتظار میرود حرکت نزولی بیت کوین ادامه داشته باشد که در شکل زیر رسم شده است.

Picture1 1 4 - تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 3 اسفند

طبق تحلیل بیت کوین در ۳ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرود هر حرکت صعودی، صرفا پرچم نزولی باشد و حرکت نزولی ادامه یابد. تارگت و حمایت این حرکت نزولی در قیمت ۳۵۱۰۰ الی ۳۴۱۰۰ قرار دارد که بالاتر از کف ۳۲۹۵۰ میباشند. بنابراین انتظار میرود بعد از رسیدن به این حمایتها، خریداران بخرند و فروشندگان سود بگیرند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۳ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت ادامه یابد و به سمت سطوح حمایتی پایینتر حرکت کنیم. اولین حمایت در ناحیه ۳۵۱۰۰ قرار دارد. در صورتی که این حمایت شکسته شود، تارگت بعدی در قیمت ۳۴۱۰۰ قرار دارد.

در هر صورت تا زمانی که کف ۳۲۹۵۰ شکسته نشود، میتوان گفت که خریداران در یکی از این حمایتها وارد خواهند شد و فروشندگان هم سود خواهند گرفت و این باعث میشه که برگشت صعودی شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار