این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه ۵ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۶۴۲۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۵ بهمن، بعد از رسیدن به حمایت ۳۴ هزار دلار، خریداران تلاش کردند برگشت صعودی شکل دهند اما این حرکت صعودی، مینور بود و تبدیل شد به پرچم نزولی. بنابراین بعد از اینکه پرچم نزولی به سمت پایین شکسته شد، یک حرکت نزولی دیگر تا ۳۲۹۰۰ شکل گرفت.

میتوانستیم تارگت این حرکت نزولی را بر اساس MM از کف ۳۴۶۲۴ تا سقف ۳۶۲۹۳ تعیین کنیم. بنابراین بعد از رسیدن به این تارگت، فروشندگان سود گرفتند و خریداران خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی بسیار قوی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و به سطوح بالاتر حمایتی برسیم.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 5 4 - تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 5 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در ۵ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار گرفته است اما بعد از آخرین حرکت نزولی و رسیدن به تارگت ۳۲۹۵۰، فروشندگان سود گرفتند و خریداران خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت.

در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و به تارگتهای ۳۸، ۳۹ و ۴۰ هزار دلار برسیم. این تارگتها بر اساس MM از سقف ۳۶۵۷۴ تا کف ۳۳۱۱۲ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۵ بهمن، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد اما نشانه های اولیه برای شکل گیری برگشت صعودی و اتمام این روند نزولی شکل گرفته است. در حال حاضر میتوان گفت که آخرین برگشت صعودی، قوی بود و سقف ماژور شکسته شد.

بنابراین انتظار میرود MM شکل بگیرد و به سطوح بالاتر برسیم. پس حرکت صعودی بیت کوین ادامه پیدا خواهد کرد و به مقاومتهای ۳۸، ۳۹ و ۴۰ هزار دلار خواهیم رسید.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار