این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ شنبه ۱۰ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۹۶۵۳ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۰ اردیبهشت، بعد از رسیدن به مقاومت ۴۲۸۰۰، خریداران سود گرفتند و فروشندگان هم پوزیشن فروش باز کردند و در نتیجه یک شکست نزولی در زیر کف ۳۸۶۰۸ شکل گرفت و نهایتا این شکست نزولی در قیمت ۳۸۲۴۷ متوقف شد و سپس یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت.

در حال حاضر انتظار میرود تا زمانی که سقف ۴۲۹۹۵ شکسته نشود، همچنان بازار در دست فروشندگان باشد و بتواند به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کند. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 04 30 13 57 43 scaled - تحلیل بیت کوین؛ شنبه 10 اردیبهشت

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۰ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد. از طرف دیگر یک کانال صعودی در تایم فریم بالاتر وجود دارد که کف این کانال با خط قرمز در شکل بالا مشخص است. در حال حاضر طبق تحلیل بر اساس تایم فریم ۱ ساعته انتظار میرود یک حرکت نزولی به سمت کف این کانال در ناحیه ۳۷ هزار دلار شکل بگیرد.

بنابراین انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد و اولین تارگت در قیمت ۳۷۸۹۹ میباشد که بر اساس MM از کف ۳۸۶۸۱ تا سقف ۳۹۴۴۷ بدست آمده است. تارگت دوم در قیمت ۳۷۰۸۱ میباشد که بر اساس MM از کف ۳۸۶۸۱ تا سقف ۴۰۲۸۸ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۰ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرود همچنان در کنترل فروشندگان باشد و به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کنیم. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت ۳۷۸۹۹ برسیم و سپس به تارگت بعدی در قیمت ۳۷۰۸۱ خواهیم رسید که در تلاقی با کف کانال (خط قرمز) میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار