این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ شنبه ۱۳ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۶۶۱۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۳ فروردین، در حال حاضر بازار در مقاومت ۴۸ هزار دلار متوقف شد است. بعد از رسیدن به ۴۸ هزار دلار، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه رِنج شکل گرفت.

نهایتا این رِنج به سمت پایین شکسته شد و شکست نزولی شکل گرفت. اولین تارگت این شکست نزولی در ناحیه ۴۵۶۰۰ بود. سپس این حمایت نیز شکسته شد و یک حرکت نزولی دیگر تا ۴۴۳۰۰ شکل گرفت. سپس فروشندگان و خریدارن خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود این ارز دیجیتال به سمت بالا حرکت کند.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 04 02 12 48 54 - تحلیل بیت کوین؛ شنبه 13 فروردین

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۳ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد و توانست سقف ماژور در حرکت نزولی قبل را بشکند و این نشان میدهد که روند نزولی تمام شده است و بازار حداقل در رِنج و حداکثر در روند میباشد.

در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و در ابتدا به مقاومت ۴۷۵۷۲ برسیم. این مقاومت بر اساس MM از سقف۴۶۰۴۹ تا کف ۴۴۴۱۶ بدست آمده است. بعد از رسیدن به مقاومت ۴۷۵۷۲، انتظار میرود پولبک شکل بگیرد ولی مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۴۸۵۵۷ شکل خواهد گرفت. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی بیت کوین ادامه یابد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۳ فروردین، بازار توانست به مقاومت ۴۸ هزار دلار برسد ولی سپس خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه رِنج شکل گرفت. سپس این رِنج به سمت پایین شکسته شد و بعد شکست نزولی قوی شکل گرفت. اما بعد خریداران وارد شدند و برگشت صعودی قوی ایجاد شد. در حال حاضر انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و به تارگتهای ۴۷۵۷۲ و سپس ۴۸۵۵۷ برسیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار