این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ شنبه ۲۰ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۲۴۲۲ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۰ فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است. انتظار میرفت تا زمانی که کف ۴۴۲۴۴ شکسته نشده، بازار بتواند از ناحیه ۴۵ هزار دلار به سمت بالا برود. اما این اتفاق نیوفتاد و این کف شکسته شد و یک پولبک عمیق تر شکل گرفت. تارگت این پولبک در قیمت ۴۱۸۱۲ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۴۴۳۰۰ تا سقف ۴۶۹۷۴ بدست آمده است.

بنابراین در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر تا حمایت ۴۱۸۰۰ شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این حمایت، انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی شکل بگیرد. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 04 09 14 14 45 - تحلیل بیت کوین؛ شنبه 20 فروردین

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۰ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار دارد و انتظار میرود در انتهای این روند باشیم. تارگت این روند نزولی در حمایت ۴۱۸۰۰ قرار دارد. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران و فروشندگان میخرند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل خواهد گرفت.

اولین تارگت این برگشت صعودی در قیمت ۴۴۶۱۳ قرار دارد که بر اساس MM از سقف۴۳۷۶۸ تا کف ۴۲۹۳۸ بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت ۴۵۷۵۵ قرار دارد که بر اساس MM از سقف ۴۳۷۶۸ تا کف ۴۲۱۹۶ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۰ فروردین، در حال حاضر انتظار میرود در انتهای روند نزولی باشیم و بعد از رسیدن به کف ۴۱۸۰۰، خریدارا بخرند و فروشندگان سود بگیرند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۴۴۶۱۳ میباشد و تارگت بعدی در قیمت ۴۵۷۵۵ قرار دارد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار