این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ شنبه ۲۳ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۲۲۶۵ دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ بهمن، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار گرفته است و سقف دوقلو شکل گرفته است. سپس خط گردن در قیمت ۴۲۷۱۱ شکسته شد و بعد پولبک شکل گرفت که این پولبک یا اصلاح تبدیل شد به پرچم نزولی یعنی مجدد فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی دیگر شکل گرفت.

در حال حاضر بیت کوین در یک کانال صعودی قرار دارد که بعد از رسیدن به سقف ۴۵۵۲۱، یک سقف بالاتر شکل گرفت ولی فروشندگان وارد شدند و بعد از رسیدن به نیمه کانال و شکل گیری پولبک، نهایتا فروشندگان مجدد وارد شدند و یک شکست نزولی دیگر شکل گفت. بنابراین انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به کف این کانال صعودی برسیم.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 4 - تحلیل بیت کوین؛ شنبه 23 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک کانال صعودی قرار دارد و انتظار میرود یک حرکت نزولی به سمت کف کانال شکل بگیرد.

اولین تارگت در قیمت ۴۱ هزار دلار قرار دارد که این تارگت بر اساس MM از کف  ۴۳۲۱۶ تا سقف ۴۵۴۲۹ شکل گرفته است. تارگت بعدی در قیمت ۴۰۴۰۰ میباشد که این تارگت بر اساس MM از کف ۴۲۷۱۱ تا سقف ۴۵۰۳۴ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ بهمن، در حال حاضر بازار در یک سطح مقاومتی قرار گرفته است و بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی ۴۵ هزار دلار ، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت نزولی شگل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت ۴۱ هزار دلار برسیم. تارگت دوم هم در قمیت ۴۰۴۰۰ میباشد که هر دو تارگت در کف کانال صعودی قرار دارند.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار