این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ شنبه ۲۷ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۰۳۷۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است. بعد از رسیدن به حمایت ۳۹۲۴۵، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه برگشت صعودی شکل گرفت. اما این برگشت صعودی، مینور بود و بعد از تکمیل کنج سقف، مجدد فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی و سقف پایینتر شکل گرفت. همچنین الگوی سر و شانه سقف نیز شکل گرفته است. بنابراین در حال حاضر همچنان بازار در کنترل فروشندگان است و انتظار میرود حمایت ۳۹۲۴۵ شکسته شود و یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 04 16 14 39 45 - تحلیل بیت کوین؛ شنبه 27 فروردین

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار دارد. بعد از رسیدن به حمایت ۳۹۲۴۵، خریداران سعی کردند برگشت صعودی شکل دهند اما مینور بود و مجدد فروشندگان وارد شدند و انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۳۸۷۸۶ قرار دارد. دومین تارگت در قیمت ۳۸۶۱۱ میباشد.  این تارگتها بر اساس MM از کف ۳۹۷۴۰ تا سقف ۴۰۶۸۵ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد و بعد از رسیدن به حمایت ۳۹۲۴۵، برگشت صعودی شکل گرفت اما مینور بود و الگوی کنج سقف شکل گرفت و بعد یک شکست نزولی قوی ایجاد شد. در حال حاضر تا زمانی که برگشت ماژور شکل نگرفته است، انتظار میرد یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد و بازار به سمت حمایتهای پایینتر در سطح ۳۸۷۸۶ و سپس ۳۸۶۱۱ برسد. بنابراین در حال حاضر بازار در کنترل خریداران نمیباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار