این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ شنبه ۲۹ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۵۸۵۷۶ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۹ آبان، بعد از رسیدن به به سقف تاریخی ۶۹ هزار دلار، فروشندگان وارد شدند و بازار به سمت پایین برگشت. طبق تحلیل قبل انتظار میرفت یک حرکت نزولی تا ناحیه ۵۵ هزار دلار شکل بگیرد که همینطور شد.

در حال حاضر بیت کوین در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و انتظار میرود یک پولبک شکل بگیرد و بعد مجدد به سمت پایین حرکت کنیم. بنابراین در حال حاضر میتوانیم برای تارگت پولبک، یک MM بر اساس سقف ماژور مشخص کنیم. بر این اساس انتظار میرود یک حرکت صعودی حداقل تا ناحیه ۶۱ هزار دلار شکل بگیرد.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 7 - تحلیل بیت کوین؛ شنبه 29 آبان

همانطور که در شکل بالا مشخص است، در حال حاضر انتظار طبق تحلیل بیت کوین در ۲۹ آبان، انتظار میرود یک حرکت صعودی تا ناحیه ۶۱ هزار دلار شکل بگیرد. در هر صورت این حرکت صعودی، شروع روند صعودی و شکل گیری سقف و کف بالاتر نیست بلکه صرفا یک گام صعودی و پولبک در درون این حرکت نزولی میباشد.

البته این حرکت نزولی خود نیز صرفا یک گام نزولی درون رِنج میباشد یک روند نزولی. بعد از شکل گیری این حرکت صعودی، انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی تا ناحیه ۴۸ الی ۴۵ هزار دلار شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل بیت کوین در ۲۹ آبان، یک شکست نزولی قوی تا ناحیه ۵۵ هزار دلار شکل گرفت. این یک ناحیه حمایتی بود و انتظار میرفت که خریداران در این ناحیه وارد شوند.

در حال حاضر انتظار میرود یک برگشت صعودی مینور تا ناحیه ۶۱ هزار دلار شکل بگیرد، اما این برگشت مینور صرفا یک پرچم نزولی است و میتواند شانه راست در الگوی سر و شانه سقف را تکمیل کند. بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی ۶۱ هزار دلار، فروشندگان وارد خواهند شد و یک حرکت نزولی تا ۴۸ الی ۴۵ هزار دلار شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار