این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ شنبه ۳ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۹۶۵۳ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۳ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار گرفته است. این حرکت نزولی بعد از رسیدن به تارگت ۴۲۸۰۰ شروع شد. یعنی بعد از رسیدن به این تارگت، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل گرفت.

در حال حاضر این برگشت نزولی در یک ناحیه حمایتی و بالاتر از کف ۳۸۶۰۸ میباشد. بنابراین انتظار میرود تا زمانی که یک شکست نزولی موفق در زیر کف ۳۸۶۰۸ شکل نگرفته است، همچنان این رِنج به سمت بالا شکسته شود. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 04 23 14 43 20 - تحلیل بیت کوین؛ شنبه 3 اردیبهشت

طبق تحلیل بیت کوین در ۳ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک گام نزولی در رِنج قرار دارد. بعد از رسیدن به کف ۳۸۶۰۸، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت. اولین تارگت این برگشت صعودی در قیمت ۴۲۸۰۰ قرار داشت که بعد از رسیدن به این تارگت، برگشت نزولی شکل گرفت.

در حال حاضر انتظار میرود تا زمانی که حمایت ۳۸۶۰۸ شکسته نشود، خریداران بتوانند مجدد وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا تارگتهای ۴۴۲۶۰ و ۴۵۵۰۰ شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۳ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد و یک گام نزولی شکل گرفته است. اما همچنان بالاتر از کف روند نزولی هستیم. بنابراین انتظار میرود تا زمانی که یک شکست نزولی موفق در زیر کف روند نزولی شکل نگرفته است، همچنان این احتمال وجود دارد که خریداران از همین ناحیه حمایتی ۳۹ هزار دلار وارد شوند و یک حرکت صعودی شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۴۴۲۶۰ میباشد و بعد از شکل گیری پولبک، به سمت تارگت بعدی در قیمت ۴۵۵۰۰ حرکت خواهیم کرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار