این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ شنبه ۹ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۷۶۶۰ دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۹ بهمن، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار گرفته است. بعد از رسیدن به کف ۳۲۹۵۰، فروشندگان سود گرفتند و خریداران خریدند و در نتیجه برگشت صعودی شکل گرفت.

این برگشت صعودی تا مقاومت ۳۸۹۴۶ ادامه پیدا کرد اما بعد مجدد برگشت نزولی شکل گرفت. این برگشت نزولی در ناحیه ۳۵ هزار دلار متوقف شد که این ناحیه حمایتی در نیمه کانال نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران وارد شدند و برگشت صعودی شکل گرفت.

در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و به سطوح بالاتر مقاومتی برسیم. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 4 5 - تحلیل بیت کوین؛ شنبه 9 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در ۹ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی(کانال صورتی) قرار دارد. ۸۰ درصد از کانال های نزولی به سمت بالا شکسته میشوند. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود این کانال نزولی به سمت بالا شکسته شود و در ابتدا به ناحیه ۴۲ هزار دلار برسیم.

ناحیه ۴۲ هزار دلار در نیمه کانال نزولی پروجکت شده(کانال سبز) قرار دارد. بعد از رسیدن به این ناحیه و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا ناحیه ۴۵ هزار دلار شکل بگیرد که در سقف کانال نزولی پروجکت شده قرار دارد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۹ بهمن، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد و ۸۰ درصد احتمال دارد که این کانال نزولی به سمت بالا شکسته شود. بنابراین انتظار میرود یک حرکت حرکت صعودی تا ۴۲ هزار دلار شکل بگیرد که در نیمه کانال نزولی پروجکت شده(کانال سبز) قرار دارد.

بعد از رسیدن به ۴۲ هزار دلار و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد یک حرکت صعودی دیگر تا ۴۵ هزار دلار شکل بگیرد. در صورتی که کف ۳۵۵۱۱ شکسته شود، این تحلیل فیل میشود و یک حرکت نزولی تا ۳۳۲۰۰ شکل میگیرد تا کف کانال صعودی را تست کند.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار