این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۰ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۷۲۷۸ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۰ فروردین، در حال حاضر بازار در مقاومت ۴۸ هزار دلار متوقف شد است. بعد از رسیدن به ۴۸ هزار دلار، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه رِنج شکل گرفت.

مقاومت ۴۸ هزار دلار، یک مقاومت کلیدی میباشد و انتظار میرود حداقل رِنج شکل بگیرد. ناحیه مقاومتی ۴۸ هزار دلار بر اساس MM از سقف ۴۴۷۴۸ تا کف ۴۱۹۶۴ بدست آمده است. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 03 30 14 45 29 - تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه 10 فروردین

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۰ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد و توانست به مقاومت ۴۸ هزار دلار برسد. بعد از رسیدن به این مقاومت، رِنج شکل گرفت و سپس این رِنج به سمت پایین شکسته شد.

در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و یک پولبک به سمت سطوح پایینتر حمایتی شکل بگیرد. اولین پولبک در قیمت ۴۶۳۶۵ قرار دارد که با استفاده از MM از کف ۴۷۰۷۹ تا سقف ۴۷۹۳۶ بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت ۴۵۵۴۵ میباشد. بنابراین همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، انتظار میرود حرکت نزولی بیت کوین ادامه یابد و به حمایت ۴۵۵۴۵ برسیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۰ فروردین، بازار توانست به مقاومت ۴۸ هزار دلار برسد و با شکل گیری این حرکت، رِنج به سمت بالا شکسته شد و انتظار میرود یک گام صعودی تا ناحیه ۶۰ هزار دلار شکل بگیرد. در هر صورت در کوتاه مدت انتظار میرود در حال حاضر یک حرکت نزولی تا حمایت ۴۵۵۴۵ شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی ادامه خواهد یافت و به مقاومت ۵۲ هزار دلار خواهیم رسید.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار