این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۸۹۴۶ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۴ اردیبهشت، بعد از رسیدن به حمایت ۳۷۹۰۰، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت. سپس مجدد یک حرکت نزولی تا کف ۳۷۵۳۶ شکل گرفت اما کف بالاتر ایجاد شد و نهایتا کف دوقلو و یک شمع صعودی قوی ایجاد شد.

در حال حاضر کنج کف داریم و همچنین کنج نستد هم داریم. بنابراین تا زمانی که این کنج فیل نشود، میتوان انتظار داشت که یک برگشت صعودی از این ناحیه حمایتی شکل بگیرد و به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 05 04 13 52 50 - تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه 14 اردیبهشت

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۴ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و کنج کف شکل گرفته است و ۷۵ درصد احتمال دارد که یک برگشت صعودی از این ناحیه شکل بگیرد.

بنابراین در حال حاضر کف دوقلو داریم و شرایط برای ایجاد یک برگشت صعودی مهیا میباشد و انتظار میرود نهایتا خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی شکل بگیرد. در صورتی که چنین اتفاقی بیوفتد، اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۴۰۵۶۴ قرار دارد. تارگت دوم در ناحیه ۴۱۲۰۰ الی ۴۱۶۰۰ هست. تارگت سوم نیز در قیمت ۴۲۷۴۰ میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۴ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و کنج کف شکل گرفته است و همچنین در نیمه یک کانال نزولی هستیم. بنابراین بازار در یک ناحیه حمایتی قوی قرار دارد و انتظار میرود یک برگشت صعودی شکل بگیرد. اولین تارگت این برگشت صعودی در قیمت ۴۰۵۶۴ هست. تارگت دوم در قیمت ۴۱۶۰۰ قرار دارد و تارگت سوم هم در قیمت ۴۲۷۴۰ میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار