این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۵ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۶۴۱۴ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۵ دی، در حال حاضر بازار در یک کانال صعودی قرار دارد و بعد از شکستن نیمه این کانال و رسیدن به مقاومت کلیدی ۶۹ هزار دلار، خریداران سود گرفتند و فروشندگان هم پوزیشن فروش باز کردند. در نتیجه یک برگشت نزولی خیلی قوی شکل گرفت و بازار پایینتر از نیمه کانال قرار گرفت.

بعد از شکست نزولی و شکل گیری پولبک، شکاف باز شکل گرفت و میتوانیم تارگت این حرکت نزولی را با استفاده از این شکاف باز پیش بینی کنیم. بر این اساس تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۳۸۷۰۰ قرار میگیرد. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 3 2 - تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه 15 دی

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۵ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک حرکت نزولی قرار گرفته است. این حرکت نزولی بعد از یک شکست دو گامی قوی شکل گرفت و در عین حال این حرکت نزولی خیلی قوی نمیباشد چون شمع های نزولی، سایه های پایینی دارند و بعد از هر شمع شکست، یک شمع با بدنه کوچک شکل گرفته است.

بر اساس این موارد میتوانیم این حرکت نزولی را صرفا یک گام نزولی در درون این رِنج در نظر بگیریم و نه شروع روند نزولی.  بنابراین انتظار میرود این حرکت نزولی در ناحیه ۳۹ هزار دلار که در کف کانال میباشد، متوقف شود و نهایتا خریداران وارد شوند و فروشندگان سود بگیرند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی در این ناحیه کف کانال ایجاد شود.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۵ دی، در حال حاضر این ارزدیجیتال در یک کانال صعودی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به ناحیه ۳۹ هزار دلار برسد که در کف کانال میباشد. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران میخرند و فروشندگان هم سود میگیرند و در نتیجه برگشت صعودی قوی شکل میگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار