این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۷ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۵۴۰۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۷ فروردین، انتظار میرفت بازار به ناحیه ۴۸ هزار دلار برسد. بعد از رسیدن به این ناحیه مقاومتی، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت. سپس فروشندگان و خریداران خریدند و یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت و نهایتا بازار وارد رِنج شد.

سپس در ۶ آوریل یک شکست نزولی دیگر تا ۴۴۴۸۲ شکل گرفت که این حمایت بر اساس MM از کف ۴۵۱۶۳ تا سقف ۴۶۷۳۸ بدست آمده بود. در حال حاضر تا زمانی که کف ۴۴۲۳۲ شکسته نشود، میتوان انتظار داشت که خریداران بتوانند بازار را از همین حمایت به سمت بالا ببرند. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 04 06 12 13 30 - تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه 17 فروردین

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۷ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرود این رِنج تبدیل شود به پرچم صعودی و یک شکست صعودی در بالای آن شکل بگیرد. پس تا زمانی که کف ۴۴۲۳۲ شکسته نشود، میتوان انتظار داشت از همین ناحیه به سمت بالا برویم.

اولین تارگت صعودی در قیمت ۴۷۸۷۲ قرار دارد که بر اساس MM از سقف ۴۷۴۷۴ تا کف ۴۴۶۲۵ بدست آمده است. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا ۴۹۷۵۰ شکل خواهد گرفت که این تارگت بر اساس MM از سقف ۴۷۱۹۵ تا کف ۴۴۶۲۵ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۶ فروردین، در حال حاضر انتظار میرود تا زمانی که کف ۴۴۲۳۲ شکسته نشود، خریداران بتوانند یک حرکت صعودی دیگر تا تارگتهای ۴۷۸۷۲ و ۴۹۷۵۰ شکل دهند. در صورتی که کف ۴۴۲۳۲ شکسته شود، یک پولبک عمیق تر تا حمایت ۴۲۸۰۰ شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار