این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۵ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۰۳۱۲ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ اسفند، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرفت یک حرکت صعودی به سمت ۴۰ هزار دلار شکل بگیرد که همینطور نیز شد.

در حال حاضر انتظار میرود این رِنج به سمت بالا شکسته شود و بیت کوین به سمت سطوح بالاتر قیمتی حرکت کند. اولین تارگت در قیمت ۴۳ هزار دلار قرار دارد که در اینصورت بازار در سقف یک رِنج بزرگتر قرار میگیرد. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 03 16 14 32 44 - تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه 25 اسفند

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرود این رِنج به سمت بالا شکسته شود و در ابتدا به تارگت ۴۳ هزار دلار برسیم. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا تارگتهای ۴۶۳۰۰ الی ۴۸۲۰۰ شکل خواهد گرفت. این تارگتها بر اساس MM از کف ۳۴۳۲۴ تا سقف ۴۵۳۳۲ بدست آمده اند. بنابراین انتظار میرود یک حرکت صعودی دیگر تا ناحیه مقاومتی ۴۸ هزار دلار شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ اسفند، بعد از رسیدن به حمایت ۳۷۵۰۰، خریداران وارد شدند و دومین گام صعودی تا ناحیه ۴۰ الی ۴۱ هزار دلار شکل گرفت. سپس یک پولبک عمیق شکل گرفت. نهایتا انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی شکل بگیرد.

اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۴۳ هزار دلار قرار دارد. بعد از رسیدن به قیمت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۴۶ الی ۴۸ هزار دلار شکل خواهد گرفت. بنابراین انتظار میرود در هفته های آتی، بیت کوین یک حرکت صعودی تا مقاومت ۴۸ هزار دلار را تجربه کند.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار