این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه ۳ فروردین


توضیحات مقاله

در حال بیت کوین در قیمت ۴۲۰۹۷ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۳ فروردین، در حال حاضر یک شکست صعودی تا ۴۳ هزار دلار شکل گرفته است. بعد از رسیدن به مقاومت ۴۳ هزار دلار، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه سقف دوقلو شکل گرفت. سپس خط گردن تریگر شد و بازار به سمت پایین حرکت کرد. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود بازار به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کند. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 03 23 14 49 41 scaled - تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه 3 فروردین

طبق تحلیل بیت کوین در ۳ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در ابتدای یک حرکت نزولی قرار دارد. این حرکت نزولی بعد از شکل گیری سقف دوقلو در مقاومت ۴۳ هزار دلار شکل گرفت. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود بازار به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کند.

اولین حمایت در تارگت ۴۱۵۰۳ قرار دارد. حمایتهای بعدی در قیمت ۴۱۰۱۰ و ۴۰۲۶۲ میباشند. حمایت دوم بر اساس MM از کف ۴۲۰۱۷ تا سقف ۴۳۰۲۰ شکل گرفته است. حمایت آخر هم بر اساس MM از کف ۴۰۷۹۹ تا سقف ۴۱۳۳۰ بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر یک حرکت اصلاحی در حال شکل گیری میباشد و میتوانیم سه حمایت  ۴۱۵۰۳، ۴۱۰۱۰ و ۴۰۲۶۲ را برای آن در نظر بگیریم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۳ فروردین، بعد از رسیدن به مقاومت ۴۳ هزار دلار، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه اولین برگشت نزولی تا قیمت ۴۲۰۱۷ شکل گرفت. سپس مجدد خریداران تلاش کردند و یک حرکت صعودی دیگر شکل گرفت اما مجدد فروشندگان وارد شدند و در نتیجه برگشت نزولی شکل گرفت.

پس انتظار میرود بیت کوین به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کند. اولین حمایت در قیمت ۱۴۵۰۳ قرار دارد. بعد از رسیدن به این حمایت و شکل گیری پولبک، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و یک حرکت نزولی دیگر تا حمایتهای ۴۱۰۱۰ و ۴۰۲۶۲ شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار