این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه ۳۱ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۱۴۰۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۳۱ فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار گرفته است. بعد از رسیدن به کف ۳۸۶۰۸، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و به همین دلیل یک برگشت صعودی خیلی قوی شکل گرفت. این برگشت صعودی در مقاومت ۴۱۳۴۵ متوقف شد که این مقاومت بر اساس MM از سقف ۴۰۵۲۸ تا کف ۳۹۷۴۰ بدست آمده است.

اما نهایتا بعد از شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی دیگر شکل گرفت و انتظار میرود در حال حاضر بازار در دست خریداران باشد و به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 04 20 12 35 12 - تحلیل بیت کوین؛ چهارشنبه 31 فروردین

طبق تحلیل بیت کوین در ۳۱ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی به سمت سطوح بالاتر مقاومتی شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۴۲۸۷۴ قرار دارد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر به سمت تارگت ۴۴۲۶۰ شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۳۱ فروردین، در حال حاضر بازار در روند صعودی قرار دارد. این روند صعودی بعد از رسیدن به حمایت ۳۸۶۰۸ شروع شد و خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت. این حرکت صعودی توانست سقف ۴۱۶۲۶ را بشکند و بعد از شکست، پولبک شکل گرفت. پس انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۴۲۸۷۴ قرار دارد. تارگت بعدی در قیمت ۴۴۲۶۰ میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار