این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه ۱۱ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۸ هزار دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۱ مهر بعد از شکست نزولی تا ۲۹ هزار دلار، بیت کوین وارد رِنج شد. نهایتا خریداران وارد شدند و این رِنج به سمت بالا شکسته شد و به مقاومت ۵۳ هزار دلار رسیدیم.

سپس فروشندگان در این ناحیه وارد شدند و یک شکست نزولی تا ۳۹ هزار دلار شکل گرفت. اما انتظار میرود این شکست نزولی، مینور باشد. در حال حاضر نشانه های اولیه برای شکست مقاومت ۵۳ هزار دلار شکل گرفته است و انتظار میرود بیت کوین بعد از عبور از ۵۳ هزار دلار، بتواند به ۶۶ هزار دلار برسد.

مسیر بلندمدت بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 2 - تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه 11 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است، بعد از شکست سقف تاریخی ۶۴۸۹۵ دلار، میتوانیم اولین تارگت بیتکوین را در قیمت ۸۹۶۴۵ در نظر بگیریم و بعد از شکل گیری پلولبک، به ۱۲۸ هزار دلار و ۱۵۰ هزار دلار خواهیم رسید.

ممکن است در هر کدام از این تارگت ها پولبک شکل بگیرد. اما نهایتا این پولبک ها یا پرچم صعودی، به سمت بالا شکسته خواهند شد و حرکت صعودی بیت کوین ادامه پیدا خواهد کرد. نهایتا انتظار میرود بیت کوین بتواند تمام مقاومت های بالا را بشکند و خود را به قیمت ۲۱۱ هزار دلار برساند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر بیت کوین در یک رِنج قرار دارد. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۱ مهر انتظار میرود در ابتدا به سقف این رِنج در ناحیه ۶۶ هزار دلار برسیم و بعد این رِنج به سمت بالا شکسته شود و در ابتدا به مقاومت ۸۹ هزار دلار برسیم. سپس پولبک شکل خواهد گرفت ولی انتظار میرود این پولبک شکل بگیرد و به مقاومت ۱۲۷ و ۱۵۰ هزار دلار برسیم.

در هر کدام از این مقاومتها، پولبک شکل خواهد گرفت اما انتظار میرود این پولبک ها یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شوند.ممکن است بعد از رسیدن به ۱۵۰ هزار، یک پولبک عمیق تا ۱۰۰ هزار دلار شکل بگیرد اما نهایتا بیت کوین میتواند تمام این مقاومتها را بشکند و به مقاومت کلیدی ۲۱۱ هزار دلار برسد.

بنابراین انتظار میرود بیت کوین در یک روند صعودی قوی قرار بگیرد و میتوانیم تارگت ۲۱۱ هزار دلار را برای این بول ران در نظر بگیریم. پس بیت کوین در ابتدای یک روند صعودی قوی قرار دارد.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

Rating: ۵.۰/۵. From 1 vote.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار