این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه ۱۸ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۴۷۱۹ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۸ اردیبهشت، بعد از رسیدن به حمایت ۳۵۶۰۰، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت و بازار توانست شمع شکاف از میانگین شمع دهد و ۳ شمع بالاتر از میانگین بسته شدند.

بعد از اینحالت انتظار میرود روند نزولی ادامه یابد ولی آخرین گام نزولی شکل خواهد گرفت. همینطور نیز شد یعنی مجدد فروشندگان وارد شدند و یک حرکت نزولی دیگر تا حمایت کلیدی ۳۴۳۵۰ شکل گرفت که این حمایت بر اساس MM از سقف ۳۹۵۳۴ تا کف ۳۶۹۴۵ بدست آمده بود.

در حال حاضر بازار در یک حمایت قرار دارد ولی انتظار میرود این سطح حمایتی شکسته شود و به سمت حمایت بعدی حرکت کنیم. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 05 08 13 45 24 scaled - تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه 18 اردیبهشت

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۸ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و همچنین شمع شکاف از میانگین شکل گرفته است. سپس روند نزولی ادامه پیدا کرده است. در اینحالت انتظار میرود این آخرین گام نزولی در این روند نزولی باشد.

در حال یک برگشت صعودی در این ناحیه حمایتی شکل گرفته است که توانست شکاف را ببندد و شکاف منفی شکل گرفت اما با این حال این احتمال وجود دارد که مجدد شکاف اندازه گیری داشته باشیم و یک حرکت نزولی تا حمایت بعدی در قیمت ۳۳۵۷۸ شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این تارگت، انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا ناحیه ۳۶ هزار دلار خواهیم داشت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۸ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر تا ۳۳۵۷۸ شکل بگیرد و سپس بازار برگردد به سمت بالا و یه ۳۶ هزار دلار برسد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار