این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه ۲۲ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۸۹۱۲ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۲ اسفند، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به حمایت ۳۸۲۴۴، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت.

اما این برگشت صعودی مینور بود و حرکت صعودی ادامه پیدا نکرد و نهایتا بازار وارد رِنج شد. در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و دومین گام نزولی نیز شکل بگیرد. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 03 13 14 08 29 - تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه 22 اسفند

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۲ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در انتهای یک روند نزولی قرار دارد و سپس وارد رِنج شد. هر چند احتمال ۵۰-۵۰ میباشد و بازار در حالت تعادلی قرار دارد اما انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و دومین گام نزولی نیز شکل بگیرد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۳۷۷۹۵ قرار دارد که با استفاده از MM از کف ۳۸۴۸۸ تا سقف ۳۹۲۲۱ بدست آمده است. تارگت بعد در قیمت ۳۷۱۳۷ قرار دارد که بر اساس MM از سقف ۴۲۰۵۳ تا کف ۳۸۸۴۶ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۲ اسفند، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد که این رِنج و حالت تعادلی بعد از یک حرکت نزولی قوی شکل گرفته است. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و یک حرکت نزولی دیگر به عنوان گام C شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۳۷۷۹۵ میباشد.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر تا تارگت بعدی در قیمت ۳۷۱۳۷ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار