این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه ۲۵ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۲۹۶۰۷ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ اردیبهشت، بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی ۲۳۸۸۴، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت. این برگشت دو گامی توانست سقف ماژور در چارت ۱ ساعته را بشکند.

سپس بازار وارد رِنج شد. در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت صعودی شکل بگیرد و به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. اولین تارگت این حرکت صعودی در این رِنج و در قیمت ۳۱۱۹۴ میباشد. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 05 15 15 05 57 - تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه 25 اردیبهشت

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. این حرکت صعودی بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی ۲۳ هزار دلار شروع شد و توانست سقف ماژور را بشکند.

اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۳۱۱۹۴ میباشد که با استفاده از MM از سقف ۲۹۷۱۵ تا کف ۲۸۲۵۶ بدست آمده است. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت بعدی در قیمت ۳۳۷۰۰ شکل بگیرد که این مقاومت با استفاده از MM از سقف ۲۹۹۱۸ تا کف ۲۶۰۹۰ بدست آمده بود.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد که بعد از یک شکست نزولی قوی شکل گرفته است. اولین تارگت این حرکت صعودی در این رِنج و در قیمت ۳۱۱۹۴ میباشد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود خریداران مجدد وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۳۳۷۰۰ شکل بگیرد که این  مقاومت با استفاده از آخرین گام نزولی بدست آمده بود.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار