این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه ۳ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۶ هزار دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۳ بهمن، در حال حاضر بازار در کف یک حرکت نزولی قوی قرار گرفته است. یعنی در ۲۲ ژانویه، یک شکست نزولی قوی تا کف  ۳۴ هزار دلار شکل گرفت. کف ۳۴ هزار دلار، یک ناحیه حمایتی است که بر اساس MM از کف  ۴۳۴۲۳ تا سقف ۵۲۲۱۴ بدست آمده است.

بنابراین بعد از رسیدن به این کف، انتظار میرود فروشندگان سود بگیرند و خریداران وارد شوند و در نتیجه یک برگشت صعودی ایجاد شود. حرکت بعدی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 4 4 - تحلیل بیت کوین؛ یکشنبه 3 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در ۳ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت صعودی بر روی ناحیه ۳۴ هزار دلار شکل بگیرد چون این یک ناحیه حمایتی بود و بازار بصورت کلایمکس به این حمایت رسید. در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت صعودی تا قیمت ۳۸۱۰۰ شکل بگیرد که این تارگت بر اساس MM از سقف ۳۶۲۹۹ تا کف ۳۴۴۷۰ بدست آمده است.

بعد از رسیدن به تارگت ۳۸۱۰۰ و شکل گیری پولبک، خریداران مجدد وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا ناحیه ۳۹۶۰۰ شکل خواهد گرفت که این تارگت بر اساس MM از سقف ۳۷۲۳۰ تا کف ۳۴۴۷۰ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۳ بهمن، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی باریک قرار گرفته است و این کلایمکس فروش به حمایت ۳۴ هزار دلار رسیده است. انتظار میرود فروشندگان سود بگیرند و خریداران بخرند و در نتیجه یک برگشت صعودی تا ناحیه ۳۸ هزاردلار شکل بگیرد.

بعد از رسیدن به ناحیه ۳۸ هزار دلار و شکل گیری پولبک، خریداران مجدد وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا ناحیه ۳۹۶۰۰ شکل خواهد گرفت. در صورتی که این تحلیل به نتیجه نرسد، یک حرکت نزولی دیگر تا ناحیه ۳۲ هزار دلار شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار