این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین کش؛ چهارشنبه ۱۴ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین کش در قیمت ۵۶۹ دلار در حال معامله است. بعد از شکست صعودی در مارس ۲۰۲۱ که سقف تاریخی ۱۶۵۰ را ساخت، نهایتا فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی قوی تا کف ۳۸۳ شکل گرفت.

سپس بازار رِنج شد و کف دوقلو یا MTR با کف بالاتر شکل گرفت. در حال حاضر این ارز دیجیتال در ناحیه حمایتی یا تقاضا میباشد و انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک صعودی قوی شکل بگیرد. حرکت آتی احتمالی بیت کوین کش در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 11 - تحلیل بیت کوین کش؛ چهارشنبه 14 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است در حال حاضر بعد از آخرین شکست صعودی، یک برگشت نزولی شکل گرفته است. اما انتظار میرود این برگشت مینور باشد یعنی پرچم صعودی است و نهایتا خریداران در این ناحیه وارد شوند و بیت کوین کش بتواند به سطوح بالاتر قیمتی دست یابد.

بنابراین انتظار میرود خریداران در این ناحیه حمایتی وارد شوند و در ابتدا یک شکست صعودی تا ۸۹۴ دلار شکل بگیرد. بعد از شکل گیری پولبک و پرچم صعودی در این ناحیه، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و حرکت صعودی ادامه یابد و بیت کوین کش بتواند به قیمت ۱۳۲۰ و ۱۹۰۰ برسد.

بنابراین در ماه های آتی دارندگان این ارز دیجیتال میتوانند یک سود ۲۴۰ درصدی از آن کسب کنند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین کش در قیمت ۵۶۹ دلار در حال معامله است. این ارز در یک ناحیه حمایتی و تقاضا قرار دارد و انتظار میرود در ماه های آتی یک شکست صعودی قوی شکل بگیرد.

در ابتدا انتظار میرود یک شکست صعودی تا قیمت ۸۹۴ دلار داشته باشیم و بعد از پولبک، مجدد خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی قوی تا ناحیه ۱۳۰۰ و ۱۹۰۰ دلار شکل بگیرد. بنابراین در ماه های آتی میتوانیم ۲۴۰ درصد سود از این ارز دیجیتال کسب کنیم.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار