این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل ترون؛ یکشنبه ۷ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال ترون در قیمت ۰.۰۶۶۴ در حال معامله است. طبق تحلیل ترون در ۷ فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد و هر اصلاح و پولبکی به سمت بالا شکسته میشود و نهایتا تبدیل میشود به پرچم صعودی. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود یک پولبک تا ۰.۰۶۶۱ شکل بگیرد.

این حمایت بر اساس MM از کف ۰.۰۶۶۸ تا سقف ۰.۰۶۷۲ بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود یک حرکت اصلاحی شکل بگیرد اما نهایتا خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی ادامه پیدا خواهد کرد. حرکت آتی ترون در شکل زیر رسم شده است:

TRXUSD 2022 03 27 15 24 28 1 - تحلیل ترون؛ یکشنبه 7 فروردین

طبق تحلیل ترون در ۷ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد ولی انتظار میرود در ابتدا یک حرکت اصلاحی تا حمایت ۰.۰۶۶۱ شکل بگیرد و سپس خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی تا مقاومت ۰.۰۶۸۲ شکل خواهد گرفت. این مقاومت بر اساس MM از سقف۰.۰۶۶۱ تا کف ۰.۰۶۳۹ بدست آمده است.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۰.۰۶۹۲ شکل خواهد گرفت. این مقاومت بر اساس MM از سقف ۰.۰۶۶۴ تا کف ۰.۰۶۳۹ بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود روند صعودی ترون ادامه یابد و بعد از تکمیل حرکت اصلاحی، مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا تارگتهای ۰.۰۶۸۲ الی ۰.۰۶۹۲ شکل خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل ترون در ۷ فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار میرود در ابتدا یک حرکت اصلاحی تا حمایت ۰.۰۶۶۱ شکل بگیرد و بعد از تکمیل پولبک، خریداران وارد شوند و حرکت صعودی ادامه یابد. تارگتهای این حرکت صعودی در قیمت ۰.۰۶۸۲ الی ۰.۰۶۹۲ شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار