این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل دش؛ یکشنبه 21 فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر دش در قیمت 112 دلار در حال معامله است. طبق تحلیل دش در 21 فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. این رِنج بعد از شکل گیری یک روند نزولی قوی شکل گرفت. این روند نزولی قوی در نتیجه رسیدن به مقاومت 135 دلار ایجاد شد. بعد از رسیدن به این مقاومت، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک روند نزولی قوی تا حمایت108 دلار شکل گرفت.

این حرکت نزولی بر اساس MM از کف123.8 تا سقف 136 دلار بدست آمده بود. به همین دلیل بعد از رسیدن به این کف، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه بازار رِنج شد. در حال حاضر انتظار میرود این رِنج به سمت بالا شکسته شود و به سمت سطوح بالاتر قیمتی حرکت کنیم. حرکت آتی دش در شکل زیر رسم شده است:

DASHUSDT 2022 04 10 16 28 38 scaled - تحلیل دش؛ یکشنبه 21 فروردین

طبق تحلیل دش در 21 فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت اصلاحی قرار دارد اما انتظار میرود نهایتا خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت 119 دلار قرار دارد.

بعد از رسیدن به این تارگت، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا تارگت 125 دلار شکل خواهد گرفت. این تارگت بر اساس MM از سقف118 تا کف 110.9 بدست آمده است. بنابراین حرکت آتی این ارزدیجیتال به سمت بالا میباشد و در حال حاضر یک سر و شانه کف و یا کنج کف و یا کف دو شکل گرفته است که الگوی برگشتی میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل دش در 21 فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد که این حرکت اصلاحی بعد از یک شکست نزولی قوی شکل گرفته است. بنابراین انتظار میرود این رِنج به سمت بالا شکسته شود و یک حرکت صعودی تا مقاومت 125 دلار شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار