این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل دوج کوین؛ جمعه ۱۶ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر دوج کوین در قیمت ۲۴ سنت در حال معامله است. طبق تحلیل دوج کوین در ۱۶ مهر بعد از شکست نزولی در جولای، دوج به کف ۱۵ سنت رسید. سپس خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی تا ۳۵ سنت شکل گرفت.

سپس فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی تا ۱۹ سنت شکل گرفت و بعد خریداران وارد شدند و یک برگشت یا شکست صعودی شکل گرفت. در حال حاضر دوج کوین در یک کانال صعودی قرار گرفته است. این کانال صعودی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 14 - تحلیل دوج کوین؛ جمعه 16 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است، دوج کوین در یک کانال صعودی قرار داریم یعنی میتوانیم کف ۱۵ و ۱۹ سنت را بهم وصل کنیم و یک خط به موازات آن بر روی سقف ۳۵ سنت قرار دهیم.

با اینکار کانال صعودی در شکل بالا بدست می آید. در حال حاضر انتظار میرود شکست صعودی که در روزهای گذشته شکل گرفت، ادامه پیدا کند. یعنی در روزهای آتی حرکت صعودی دوج کوین ادامه پیدا میکند و در ابتدا به قیمت ۳۱ سنت میرسیم که در نیمه کانال صعودی قرار دارد.

بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا سقف این کانال صعودی در ناحیه ۴۰ سنت شکل بگیرد. بنابراین طبق تحلیل دوج کوین در ۱۶ مهر انتظار میرود در روزهای آتی دارندگان دوج کوین بتوانند یک سود ۶۰ درصدی از این ارز دیجیتال کسب کنند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر دوج کوین در یک کانال صعودی و در قیمت ۲۵ سنت در حال معامله است. انتظار میرود این پولبک یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شود و در ابتدا به  مقاومت ۳۱ سنت میرسیم.

سپس طبق تحلیل دوج کوین در ۱۶ مهر انتظار میرود بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه که در نیمه کانال نیز هست، مجدد خریداران وارد شوند و حرکت صعودی ادامه یابد و نهایتا به سمت سقف کانال صعودی در ناحیه ۴۰ سنت حرکت کنیم.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار