این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل دوج کوین؛ سه شنبه ۲ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر دوج کوین در قیمت ۱۲ سنت در حال معامله است. طبق تحلیل دوج کوین در ۲ فروردین، بعد از رسیدن به کف ۱۰ سنت، فروشندگان و خریداران خریدند و در نتیجه یک ستاپ برگشتی شکل گرفت سپس نهایتا خریداران وارد شدند و گام۱=گام۲ شکل گرفت.

بعد از رسیدن  به سقف ۰.۱۳۹۰، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل گرفت. این برگشت نزولی منجر به شکل گیری کف بالاتر شد. سپس این کف بالاتر در قیمت ۰.۱۱۱۴ شکل گرفت یعنی در آنجا خریداران وارد شدند و برگشت صعودی شکل گرفت. حرکت آتی دوج کوین در شکل زیر رسم شده است:

DOGEUSDT 2022 03 22 12 29 05 - تحلیل دوج کوین؛ سه شنبه 2 فروردین

طبق تحلیل دوج کوین در ۲ فروردین و همانطور در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در ابتدای یک برگشت صعودی ماژور قرار دارد یعنی یک شکست صعودی شکل گرفته است و انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد. اولین تارگت برای این حرکت صعودی در قیمت ۰.۱۳۲۸ قرار دارد که با استفاده از MM از سقف ۰.۱۲۳۳ تا کف ۰.۱۱۳۸ بدست آمده است.

تارگت بعدی در قیمت ۰.۱۴۰۸ قرار دارد که با استفاده از MM از سقف ۰.۱۳۴۰ تا کف ۰.۱۲۷۳ بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود در روزهای آتی ارز دیجیتال دوج کوین یک حرکت صعودی به سمت ۰.۱۴۰۸ را تجربه کند.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل دوج کوین در ۲ فروردین، در حال حاضر بازار در یک شکست صعودی اولیه قرار دارد و انتظار میرود این شکست صعودی به شکل گیری برگشت ماژور منجر شود. پس انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و در ابتدا یک حرکت صعودی تا مقاومت ۰.۱۳۲۸ شکل بگیرد.

پس از شکل گیری پولبک در این مقاومت، مجدد خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی ادامه میابد و بازار به سمت سطوح بالاتر مقاومتی در ناحیه ۰.۱۴۰۸ حرکت خواهد کرد. بنابراین انتظار میرود در روزهای آتی، دوج کوین یک حرکت صعودی تا قیمت ۰.۱۴۰۸ را تجربه کند.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار