این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل دوج کوین؛ شنبه ۱۸ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر دوج کوین در قیمت ۱۵ سنت در حال معامله است. طبق تحلیل دوج کوین در ۱۸ دی، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد و تقریبا در یک ناحیه حمایتی قرار گرفته است. بعد از رسیدن به کف ۱۳ سنت، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و به همین دلیل یک برگشت صعودی شکل گرفت اما این برگشت صعودی، مینور بود و بازار مجدد برگشت به سمت پایین. تارگت ۱۳ سنت را میتوانستیم بر اساس MM از کف ۲۱ سنت تا سقف ۲۹ سنت اندازه بگیریم.

بنابراین بعد از رسیدن به این تارگت، برگشت صعودی شکل گرفت. در حال حاضر بازار در حالت نزولی-رِنج قرار دارد و انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر تا ۱۲ سنت شکل بگیرد. حرکت آتی دوج کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 1 2 - تحلیل دوج کوین؛ شنبه 18 دی

طبق تحلیل دوج کوین در ۱۸ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد. میتوانیم کف ۲۱ و ۱۶ سنت را بهم وصل کنیم و یک خط به موازات آن بر روی سقف ۷۴ سنت قرار دهیم. با اینکار کانال نزولی در شکل بالا بدست می آید.

در حال حاضر بازار در حال نوسان حول نیمه این کانال نزولی است و انتظار میرود یک حرکت نزولی تا ۱۲ سنت شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این ناحیه حمایتی، انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا ۲۴ الی ۳۲ سنت شکل بگیرد که در ناحیه سقف کانال قرار دارد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل دوج کوین در ۱۸ دی، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد و انتظار میرود در ابتدا یک حرکت نزولی تا ۱۲ سنت شکل بگیرد. بعد از شکل گیری این حرکت نزولی، خریداران وارد خواهند شد و یک برگشت صعودی تا تارگت ۲۴ الی ۳۲ سنت شکل خواهد گرفت و به سقف این کانال نزولی میرسیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار