این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل دوج کوین؛ چهارشنبه ۱۷ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر دوج کوین در قیمت ۰.۱۶۱۲ در حال معامله است. طبق تحلیل دوج کوین در ۱۷ فروردین، بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی ۱۷ سنت، سقف ماژور شکسته شد. بعد از شکسته شدن سقف ماژور، معمولا پولبک شکل میگیرد.

بنابراین در حال حاضر هر چند در تایم فریم بالاتر، قدرت فروشندگان خنثی شده است و بازار از حالت نزولی درآمده و وارده حالت خنثی شده است، اما در تایم فریم پایینتر یک روند نزولی داریم. اینحالت نشان میدهد که یک پولبک در حال شکل گیری میباشد. بنابراین انتظار میرود در حال حاضر دوج کوین به سمت پایین حرکت کند.

حرکت آتی دوج کوین در شکل زیر رسم شده است:

DOGEUSDT 2022 04 06 12 31 12 - تحلیل دوج کوین؛ چهارشنبه 17 فروردین

طبق تحلیل دوج کوین در ۱۷ فروردین و همانطور در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک مقاومت قرار گرفته است و ستاپ برگشتی شکل گرفته است. این ستاپ برگشتی تریگر شده است. بنابراین انتظار میرود دوج کوین به سمت پایین حرکت کند.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۰.۱۵۴۱ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۰.۱۶۳۷ تا سقف ۰.۱۷۳۳ بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت ۰.۱۴۱۶ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۰.۱۶۰۰ تا سقف ۰.۱۷۸۴ بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود یک حرکت نزولی تا این حمایتها شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل دوج کوین در ۱۷ فروردین، در حال حاضر با حرکت صعودی که در ۵ آوریل شکل گرفت، سقف ماژور شکسته شد. شکسته شدن این سقف نشان میدهد که بازار از حالت نزولی درآمده است و وارد حالت نوترال شده است. بعد از شکسته شدن سقف ماژور، معمولا پولبک شکل میگیرد.

بنابراین در حال حاضر انتظار میرود این ارز دیجیتال، یک پولبک تا حمایتهایی پایینتر را تجربه کند. تارگتهای این حرکت نزولی در قیمتهای ۰.۱۵۴۱ و ۰.۱۴۱۶ قرار دارند.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار