این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل دوج کوین؛ یکشنبه 29 اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر دوج کوین در قیمت 12 سنت در حال معامله است. طبق تحلیل دوج کوین در 29 اسفند، بعد از رسیدن به کف 10 سنت، فروشندگان و خریداران خریدند و در نتیجه یک ستاپ برگشتی شکل گرفت سپس نهایتا خریداران وارد شدند و یک برگشت صعودی قوی ایجاد شد که توانست سقف ماژور و سقف آخرین گام نزولی را بشکند.

بنابراین در حال حاضر انتظار میرود بازار در کنترل خریداران باشد و هر اصلاح و حرکت نزولی تبدیل شود به پرچم صعودی. بنابراین در حال حاضر بازار از کنترل فروشندگان خارج شده است و انتظار میرود بعد از شکل گیری پولبک تا ناحیه  0.118، مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی شکل بگیرد. حرکت آتی دوج کوین در شکل زیر رسم شده است:

DOGEUSDT 2022 03 20 14 16 34 scaled - تحلیل دوج کوین؛ یکشنبه 29 اسفند

طبق تحلیل دوج کوین در 29 اسفند و همانطور در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در ابتدای یک برگشت صعودی ماژور قرار دارد یعنی یک شکست صعودی شکل گرفته است و انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد. در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت اصلاحی تا 0.118 شکل بگیرد.

بعد از تکمیل این پولب، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا 0.132 الی 0.135 شکل خواهد گرفت که این تارگتها بر اساس MM از سقف 0.1236 تا کف 0.1099 بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی بیتکوین ادامه یابد و به سمت ناحیه 13 سنت حرکت کنیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل دوج کوین در 29 اسفند، در حال حاضر بازار در یک شکست صعودی اولیه قرار دارد و انتظار میرود این شکست صعودی به شکل گیری برگشت ماژور منجر شود. پس بعد از شکل گیری پولبک تا 0.118، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر به سمت مقاومتهای بالاتر در ناحیه 0.135 شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار