این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل سیاکوین؛ پنجشنبه ۱۵ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر سیاکوین در قیمت ۱ سنت در حال معامله است. بعد از شکست صعودی قوی تا قیمت ۶ سنت در آوریل ۲۰۲۱، نهایتا فروشندگان وارد شدند و یکش شکست نزولی قوی تا ۰.۰۰۷ شکل گرفت. سپس کف دوقلو، سر و شانه و الگوی MTR با کف بالاتر شکل گرفت.

سپس شکست صعودی ایجاد شد و بعد یک برگشت نزولی شکل گرفت. اما انتظار میرود این برگشت نزولی، مینور باشد و تبدیل شود به پرچم صعودی. بنابراین انتظار میرود نهایتا خریداران وارد شوند و سیاکوین یک حرکت صعودی قوی را تجربه کند.

در حال حاضر سیاکوین در یک کانال صعودی قرار دارد. این کانال صعودی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 12 - تحلیل سیاکوین؛ پنجشنبه 15 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است میتوانیم کف ۰.۰۰۲ و ۰.۰۰۷ را بهم وصل کنیم و یک خط به موازات آن بر روی سقف ۰.۰۶ قرار دهیم. با اینکار کانال صعودی در شکل بالا بدست می آید.

همانطور که مشخص است در حال حاضر در نزدیکی کف کانال هستیم و انتظار میرود در ابتدا یک شکست صعودی تا ۳ سنت شکل بگیرد. سپس پولبک یا پرچم صعودی خواهیم داشت اما نهایتا این پرچم به سمت بالا شکسته خواهد شد و سیاکوین میتواند به ۵ سنت و ۷ سنت برسد.

۷ سنت در سقف کانال صعودی قرار دارد. پس انتظار میرود بعد از رسیدن به ۷ سنت، فروشندگان وارد شوند و بازار وارد رِنج شود.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر سیاکوین در یک کانال صعودی و در قیمت ۱ سنت در حال معامله است. انتظار میرود این برگشت نزولی در هفته های گذشته تبدیل شود به پرچم صعودی. یعنی نهایتا خریداران وارد میشوند و در ابتدا به مقاومت ۳ سنت میرسیم. سپس بعد از شکل گیری پرچم صعودی، مجدد خریداران وارد خواهند شد و به سطوح بالاتری قیمتی خواهیم رسید.

یعنی انتظار میرود به سمت سقف کانال صعودی حرکت کنیم و بتوانیم به ۷ و ۹ سنت برسیم. بنابراین دارندگان این ارز دیجیتال میتوانند یک سود ۳۰۰ درصدی از این ارز کسب کنند.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار