این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ جمعه ۱۶ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲۷۰ در حال معامله است. شیبا اینو توانست در طی ۴ روز، ۳۰۰ درصد رشد کند. بعد از رسیدن به سقف تاریخی، فروشندگان وارد شدند و در حال حاضر سقف دوقلو شکل گرفت و سپس یک شکست نزولی ایجاد شد.

در واقع شیبا اینو توانست یک شکست صعودی خیلی قوی در ۴ روز شکل دهد، پس انتظار میرود این برگشت نزولی، مینور باشد و تبدیل شود به پرچم صعودی. یعنی انتظار میرود نهایتا خریداران وارد شوند و این ارز دیجیتال مجدد به سمت بالا حرکت کند.

در حال حاضر شیبا اینو در کف یک کانال صعودی قرار دارد یعنی در ناحیه تقاضا میباشد. این کانال صعودی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 1 1 - تحلیل شیبا اینو؛ جمعه 16 مهر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود شیبا اینو در یک کانال صعودی قرار دارد. بعد از شکل گیری شکست نزولی در روز گذشته، این ارز دیجیتال توانست به یک ناحیه حمایتی برسد. تارگت این حرکت نزولی را میتوانستیم بر اساس سقف دوقلو تعیین کنیم که در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۰۰۹ قرار میگیرد.

در حال حاضر این ارز دیجیتال در این ناحیه حمایتی قرار دارد. بنابراین انتظار میرود خریداران وارد شوند و در ابتدا یک شکست صعودی تا قیمت ۰.۰۰۰۰۳۰۰۲ شکل بگیرد که در نیمه کانال صعودی و در نقطه شکست قرار دارد. بعد از رسیدن به این قیمت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شود.

یعنی انتظار میرود شیبا اینو بتواند به سقف کانال صعودی در ناحیه ۰.۰۰۰۰۳۰۱۹ برسد. بنابراین انتظار میرود در روزهای آتی، این ارز دیجیتال یک حرکت صعودی ۷۰ درصدی داشته باشد و به سقف کانال صعودی برسد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر شیبا اینو در یک کانال صعودی و در ناحیه حمایتی قرار دارد. این ناحیه حمایتی بعد از شکل گیری یک شکست نزولی ایجاد شد.

انتظار میرود شکست نزولی که در روز گذشته اتفاق افتاد، صرفا یک شکست مینور باشد و خریداران وارد شوند و نهایتا شیبا اینو بتواند به نیمه و سقف این کانال صعودی در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۰۰۲ و ۰.۰۰۰۰۰۳۰۱۹ (به ترتیب) برسد.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار