این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ سه شنبه ۱۴ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۳۰۱ در حال معامله است. طبق تحلیل شیبا اینو در ۱۴ دی، بعد از رسیدن به سقف ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت. این مقاومت در سقف کانال صعودی پروجکت شده بود و با کمی اورشوت، نهایتا فروشندگان وارد شدند و بازار برگشت به سمت کانال اول.

یعنی بعد از شکسته شدن کانال اول، هیچ پولبک و تستی شکل نگرفته بود و به همین دلیل انتظار میرفت یک حرکت نزولی تا سقف یا نیمه کانال اول شکل بگیرد. در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک کانال نزولی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم.

حرکت آتی شیبا اینو در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 3 1 - تحلیل شیبا اینو؛ سه شنبه 14 دی

طبق تحلیل شیبا اینو در ۱۴ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک کانال نزولی قرار گرفته است و انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر نیز شکل بگیرد. برای تعیین تارگت میتوانیم از MM استفاده کنیم. بدین طریق اولین تارگت در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲۲۳ قرار میگیرد و دومین تارگت هم در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷۴۵ میباشد.

برای تعیین این تارگت ها فاصله بین کف ۰.۰۰۰۰۲۸۲۸ و سقف ۰.۰۰۰۰۳۹۰۰ را اندازه گرفتیم و این فاصله را پروجکت کردیم به سمت پایین. با اینکار تارگتهای مورد نظر بدست می آیند. انتظار میرود بعد از رسیدن به این تارگتها، بازار حمایت شود و با ورود خریداران، بازار نتواند پایینتر از این برود. بنابراین تارگتهای مشخص شده، یک ناحیه حمایتی بسیار قوی میباشند.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل شیبا اینو در ۱۴ دی، در حال حاضر انتظار میرود حرکت نزولی این ارز دیجیتال ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم. برای تعیین تارگت این حرکت نزولی از MM استفاده میکنیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار