این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ سه شنبه 27 مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر شیبا اینو در قیمت 0.00002790. در حال معامله است. طبق تحلیل شیبا اینو در 27 مهر،بعد از آخرین شکست صعودی، شیبا اینو توانست به سقف تاریخی خود برسد اما فروشندگان در آنجا وارد شدند و یک شکست نزولی قوی شکل گرفت.

در حال حاضر این ارز دیجیتال در رِنج قرار گرفته است و در اینحالت، از نظر فروشندگان سقف دوقلو داریم و شیبا اینو پایینتر خواهد رفت. اما از نظر خریداران هم کف دوقلو داریم که پرچم صعودی هست و انتظار دارند حرکت صعودی ادامه یابد.

در حال حاضر با توجه به شرایط کلی بازار و موقعیت بیت کوین، انتظار نمیرود که شکست صعودی در شیبا اینو رخ دهد. یعنی تا زمانی که یک شکست موفق در بالای سقف 0.00003523 شکل نگرفته است، همچنان این احتمال وجود دارد که این ارز دیجیتال یک پولبک عمیق تر را تجربه کند. در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک کانال نزولی قرار دارد. این کانال نزولی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 2 2 scaled - تحلیل شیبا اینو؛ سه شنبه 27 مهر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، شیبا در یک کانال نزولی قرار دارد. یک شکست صعودی و پولبک در بالای این کانال نزولی شکل گرفت اما قوی نبود و درون رِنج میباشد.

به همین دلیل طبق تحلیل شیبا اینو در 27 مهر، 70 درصد احتمال دارد که این شکست ناموفق باشد و بازار برگردد به درون این کانال نزولی و به ناحیه 0.00001739 و 0.00001389 برسیم که در نیمه و کف کانال نزولی قرار دارد. در صورتی که سقف 0.00003523 شکسته شود، این تحلیل نزولی فیل میشود.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر این ارز دیجیتال در رِنج قرار دارد. طبق تحلیل شیبا اینو در 27 مهر، این ارز دیجیتال در یک کانال نزولی قرار دارد و در رِنج و حرکت اصلاحی به سقف این کانال رسیده است.

سپس یک شکست در بالای این کانال رخ داد اما انتظار میرود این شکست به نتیجه نرسد و بازار برگردد به درون این کانال نزولی و به ناحیه نیمه کانال و کف کانال نزولی برسد که با خط قرمز مشخص شده است.

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار