این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ سه شنبه ۷ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۶ در حال معامله است. طبق تحلیل شیبا اینو در ۷ دی، بعد از رسیدن به کف کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۸۲۸، نهایتا خریداران وارد شدند و یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت. این کف کلیدی را میتوانستیم با استفاده از MM اندازه بگیریم که از کف ۰.۰۰۰۰۴۵۴۴ تا سقف ۰.۰۰۰۰۶۲۵۲ میباشد.

بنابراین این فاصله را اندازه میگیریم و با اینکار اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۸۲۸ قرار گرفت که خریداران به آن واکنش نشان دادند. بعد از ورود خریداران، سقف ماژور شکسته شد اما خریداران نتوانستند قیمت را بالاتر از سقف ماژور تثبیت کنند. نهایتا فروشندگان وارد شدند و در حال حاضر انتظار میرود کف ۰.۰۰۰۰۲۸۲۸ شکسته شود و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم.

حرکت آتی شیبا اینو در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 7 1 scaled - تحلیل شیبا اینو؛ سه شنبه 7 دی

طبق تحلیل شیبا اینو در ۷ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. اولین تارگت برای این حرکت نزولی در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۴۱۷ قرار دارد. برای پیدا کردن این تارگت، فاصله بین کف ۰.۰۰۰۰۴۳۰۰ تا سقف ۰.۰۰۰۰۶۵۳۷ را اندازه گرفتیم و این فاصله را پروجکت کردیم به سمت پایین.

تارگت بعدی در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۰۹۱ قرار دارد. اگر تارگت دوم نیز شکسته شود، به قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷۵۵ میرسیم.  بنابراین انتظار میرود این ارز دیجیتال نهایتا در آخرین حمایت(۰.۰۰۰۰۱۷۵۵) برگردد به سمت بالا. در هر صورت بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و مشخص نمیباشد که دقیقا به کدام یک از این حمایتها واکنش نشان خواهد داد.

اما نهایتا انتظار میرود خریداران از همین ناحیه وارد شوند و این ارز دیجیتال برگردد به سمت بالا و روند صعودی خود را مجدد آغاز کند.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل شیبا اینو در ۷ دی؛ انتظار میرود این حرکت نزولی تا حمایتهای پایینتر ادامه یابد. میتوانیم سه حمایت ۰.۰۰۰۰۲۴۱۷، ۰.۰۰۰۰۲۰۹۱ و نهایتا ۰.۰۰۰۰۱۷۵۵ را برای این حرکت نزولی در نظر بگیریم. بعد از رسیدن به این تارگتها، خریداران وارد خواهند شد و بازار به سمت بالا برمیگردد.  با این وجود احتمال بالایی دارد که بازار در اولین تارگت برگردد به سمت بالا.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار