این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ شنبه ۱۵ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۵۵۹۹ در حال معامله میباشد. طبق تحلیل شیبا اینو در ۱۵ آبان، بعد از آخرین شکست صعودی و شکل گیری سقف تاریخی در قیمت ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵، نهایتا فروشندگان وارد شدند و اولین شکست نزولی تا قیمت ۰.۰۰۰۰۵۷۱۰ شکل گرفت.

سپس یک برگشت صعودی ایجاد شد اما مینو بود یعنی تبدیل شد به پرچم نزولی و دومین حرکت نزولی تا  قیمت ۰.۰۰۰۰۴۳۰۷ شکل گرفت. سپس مجدد یک شکست صعودی تا میانگین متحرک ایجاد شد اما انتظار میرود یک شکست فیک باشد و تبدیل شود به پرچم نزولی و بازار بتواند پایینتر برود.

در حال حاضر میتوانیم حرکت آتی شیبا اینو را بصورت شکل زیر رسم کنیم:

Picture1 5 scaled - تحلیل شیبا اینو؛ شنبه 15 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، طبق تحلیل شیبا اینو در ۱۵ آبان، یک پولبک عمیق در حال شکل گیری است. میتوانیم تارگت این پولبک را بر اساس اسپایک نزولی و یا الگوی سقف دوقلو تعیین کنیم. بر این اساس تارگت در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵۸۵ قرار میگیرد که در نزدیکی نیمه اولین کانال صعودی قرار دارد(خط چین).

بنابراین انتظار میرود حرکت نزولی شیبا اینو بزرگتر شود و در روزهای آتی بازار بتواند به حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۵۸۵ برسد.  بعد از رسیدن به این حمایت کلیدی، انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا مقاومت ۰.۰۰۰۰۵۸۴۵ و ۰.۰۰۰۰۷۵۳۳ شکل بگیرد.

بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا قیمت ۰.۰۰۰۱۱۱۶ شکل بگیرد. بنابراین در صورتی که پولبک مورد نظر تا حمایت ۰.۰۰۰۰۲۵۸۵ شکل بگیرد، دارندگان ارز شیبا اینو میتوانند یک سود ۳۰۰ درصدی از این ارز دیجیتال کسب کنند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل شیبا اینو در ۱۵ آبان، این ارز دیجیتال در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است که یک پولبک در تایم فریم بالاتر میباشد.

انتظار میرود این پولبم عمیق تر شود و تا حمایت ۰.۰۰۰۰۲۵۸۵ ادامه یابد. اما بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی شروع میشود. میتوانیم تارگت ۰.۰۰۰۱۱۱۶ را برای این حرکت صعودی در نظر بگیریم.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار