این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ شنبه ۲۹ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۴۸۹۹ در حال معامله است. در حال حاضر طبق تحلیل شیبا اینو در ۲۹ آبان، بعد از رسیدن به حمایت ۰.۰۰۰۰۴۰۵۹، خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی قوی شکل گرفت. بعد از این شکست صعودی قوی، انتظار میرود حرکت صعودی مینور ادامه یابد اما نهایتا این حرکت صعودی تبدیل خواهد شد به پرچم نزولی و مجدد بازار برمیگردد پایین.

بنابراین در حال حاضر یک شکست صعودی قوی در یک ناحیه حمایتی شکل گرفته است و انتظار میرود بازار کمی بالاتر برود. اما در هر صورت این یک پولبک میباشد و انتظار میرود بازار برگردد به سمت پایین و به سطوح پایینتر حمایتی برسد.

حرکت آتی شیبا در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 1 2 - تحلیل شیبا اینو؛ شنبه 29 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، طبق تحلیل شیبا اینو در ۲۹ آبان، انتظار میرود یک حرکت صعودی تا مقاومت های ۰.۰۰۰۰۵۷۲۹ یا ۰.۰۰۰۰۶۰۸۰ شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این مقاومت ها، انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و این ارز دیجیتال به سطوح پایینتر قیمتی برسد.

یعنی بعد از شکل گیری این حرکت صعودی، فروشندگان وارد خواهند شد و در ابتدا به قیمت ۰.۰۰۰۰۳۶۶۴ میرسیم. بعد از رسیدن به این حمایت و شکل گیری پولبک، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و نهایتا به حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۰۸۹ خواهیم رسید.

بنابراین در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت صعودی شکل بگیرد اما این حرکت صعودی صرفا یک پرچم نزولی است و بازار به حمایت های پایینتر در سطح ۰.۰۰۰۰۳۶۶۴ و ۰.۰۰۰۰۲۰۸۹ خواهد رسید.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل شیبا اینو در ۲۹ آبان، انتظار میرود یک حرکت صعودی تا مقاومتهای ۰.۰۰۰۰۵۷۲۹ یا ۰.۰۰۰۰۶۰۸۰ شکل خواهد گرفت. بعد از رسیدن به این مقاومت ها انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر تا ناحیه ۰.۰۰۰۰۳۶۶۴  شکل خواهد گرفت و بازار نهایتا به حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۰۸۹ خواهد رسید.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار