این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ چهارشنبه ۲۶ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۴۹۳۲ در حال معامله است. بعد از رسیدن به سقف ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵، فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی قوی تا ناحیه ۰.۰۰۰۰۴۳۰۰ شکل گرفت. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران وارد شدند و یک برگشت صعودی ایجاد شد.

اما این برگشت صعودی مینور بود و حرکت صعودی ادامه پیدا نکرد و بازار وارد رِنج شد. در حال حاضر سقف پایینتر و کف بالاتر داریم و این یعنی بازار خنثی هست و در حالت شکست قرار گرفته است.

انتظار میرود در ابتدا یک حرکت صعودی مینور شکل بگیرد اما در صورت شکسته شدن کف ۰.۰۰۰۰۴۳۰۰، میتوان گفت فروشندگان بر خریداران غلبه کرده اند و شیبا اینو به سمت سطوح پایینتر قیمتی حرکت خواهد کرد. حرکت آتی شیبا در شکل زیر نمایش داده شده است:

Picture2 2 scaled - تحلیل شیبا اینو؛ چهارشنبه 26 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، طبق تحلیل شیبا اینو در ۲۶ آبان، ابتدا انتظار میرود یک حرکت صعودی تا ۰.۰۰۰۰۵۴۹۶ شکل بگیرد. اما این حرکت صعودی صرفا یک گام صعودی در رِنج است و انتظار میرود فروشندگان وارد شوند و سپس کف ۰.۰۰۰۰۴۳۰۰ شکسته شود.

اگر چنین اتفاقی بیوفتد، شیبا اینو میتواند به حمایت های ۰.۰۰۰۰۳۶۶۴ و سپس به حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۰۴۵ خواهد رسید. حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۰۴۵ را میتواند بعنوان یک ناحیه فوق العاده برای خرید در نظر گرفت و احتمالا آخرین کف خواهد بود یعنی بعد از رسیدن به این ناحیه، خریداران وارد میشوند و یک حرکت صعودی عالی شکل خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل شیبا اینو در ۲۶ آبان، انتظار میرود یک حرکت صعودی دیگر در این رِنج و تا قیمت ۰.۰۰۰۰۵۴۹۶ شکل بگیرد و بعد از رسیدن به این سقف و یا نواحی بالاتر، نهایتا فروشندگان وارد خواهند شد و این ارز دیجیتال به سمت حمایتهای پایینتر در سطح ۰.۰۰۰۰۳۶۶۴ و ۰.۰۰۰۰۲۰۴۵ خواهد رسید.

بنابراین در حال حاضر قدرت فروشندگان بیشتر است چون کف کلایمکس خرید در قیمت ۰.۰۰۰۰۴۶۷۰ شکسته شده است و تا زمانی که اطلاعات جدید بر روی چارت شکل نگیرد که نشان دهد خریداران بر فروشندگان غلبه کرده اند، همچنان میتوانیم احتمال را به نفع ادامه حرکت نزولی در نظر بگیریم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار