این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ چهارشنبه ۳ آذر


توضیحات مقاله

در حال حاضر شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۹۵۰ در حال معامله است. طبق تحلیل شیبا اینو در ۳ آذر، بعد از رسیدن به سقف تاریخی ۰.۰۰۰۰۸۶، فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی قوی تا ۰.۰۰۰۰۵۷۱۰ شکل گرفت. سپس بازار کمی بالاتر رفت و سقف دوقلو و رِنج شکل گرفت.

نهایتا این الگو به سمت پایین شکسته شد و شیبا اینو توانست سقف کانال شکسته شده در ناحیه ۰.۰۰۰۰۴۰۵۹ را تست کند. سپس در این ناحیه یک برگشت صعودی قوی تا ۰.۰۰۰۰۵۲ شکل گرفت اما مینور و پرچم نزولی بود و قدرت فروشندگان آنقدر زیاد بود که این اصلاح صعودی نتوانست تا ناحیه ۰.۰۰۰۰۶۲ ادامه یابد.

در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسد. حرکت آتی شیبا اینو در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 2 1 - تحلیل شیبا اینو؛ چهارشنبه 3 آذر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، طبق تحلیل شیبا اینو در ۳ آذر، این ارز دیجیتال توانست حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۵۲ را بشکند. بنابراین انتظار میرود در ابتدا به حمایت ۰.۰۰۰۰۲۹۲۹ برسیم و بعد هم به حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۱۰۴ خواهیم رسید. این قیمتها را میتوانیم یک ناحیه حمایتی قوی برای پایان این حرکت نزولی در نظر بگیریم.

بعد از شکل گیری این حرکات نزولی و رسیدن به ناحیه کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۱۰۴، خریداران وارد خواهند شد و این ارز دیجیتال میتواند به سمت سقف تاریخی خود در قیمت ۰.۰۰۰۰۸۶ حرکت کند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل شیبا اینو در ۳ آذر، انتظار میرود این ارز دیجیتال بتواند به سطوح پایینتر حمایتی برسد. اما این سطوح حمایتی، کف این حرکت نزولی خواهد بود و سپس خریداران وارد خواهند شد و شیبا اینو میتواند حرکت صعودی دیگری را آغاز کند.

بنابراین بعد از شکسته شدن کف ۰.۰۰۰۰۵۲، انتظار میرود در ابتدا به حمایت ۰.۰۰۰۰۲۹۲۹ و سپس به حمایت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۱۰۴ برسیم. بعد از رسیدن به این حمایت کلیدی، میتوان گفت که این پولبک عمیق تمام شده است و خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی تا نزدیکی سقف تاریخی در ناحیه ۰.۰۰۰۰۸۶ شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار