این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ یکشنبه ۷ آذر


توضیحات مقاله

در حال حاضر شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۷۹۹ در حال معامله است. طبق تحلیل شیبا اینو در ۷ آذر، بعد از رسیدن به سقف تاریخی ۰.۰۰۰۰۸۷۸۴، فروشندگان وارد شدند و یک برگشت نزولی شکل گرفت. سپس این برگشت ادامه پیدا کرد و به سطوح پایینتر حمایتی رسیدیم.

ابتدا بازار بعد به ناحیه ۰.۰۰۰۰۵۱۸۰ رسید و در آنجا رِنج شد که این ناحیه، نیمه کانال صعودی نیز بود. بعد از تکمیل پولبک و رِنج در این ناحیه، مجدد فروشندگان وارد شدند و حرکت نزولی ادامه پیدا کرد. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و بازار به سطوح پایینتر حمایتی برسد.

میتتوانیم حرکت آتی شیبا اینو را بصورت زیر رسم کنیم:

Picture1 1 5 scaled - تحلیل شیبا اینو؛ یکشنبه 7 آذر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، طبق تحلیل شیبا اینو در ۷ اذر، این ارز دیجیتال در یک کانال صعودی قرار دارد. بعد از واکنش به نیمه این کانال صعودی، انتظار میرفت یک برگشت صعودی مینور شکل بگیرد اما اینطور نشد و مجدد فروشندگان وارد شدند و بازار به سمت پایین حرکت کرد.

در حال حاضر بازار در حال حرکت حرکت به سمت کف این کانال صعودی میباشد و انتظار میرود به ناحیه ۰.۰۰۰۰۲۴۲۲ برسد که در نزدیکی کف این کانال صعودی قرار دارد. برای پیدا کردن این تارگت، از MM که از کف ۰.۰۰۰۰۳۷۷۱ تا سقف ۰.۰۰۰۰۴۷۸۹ شکل گرفته است، استفاده کردیم.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل شیبا اینو در ۷ آذر، این ارز دیجیتال نتوانست یک برگشت صعودی مینور شکل دهد و فزوشندگان وارد شدند و حرکت نزولی ادامه پیدا کرد. همانطور که در شکل بالا مشخص است، این ارز دیجیتال در یک کانال صعودی قرار دارد و در حال حاضر در حرکت به سمت کف این کانال صعودی در ناحیه ۰.۰۰۰۰۲۴۲۲ هستیم.

بنابراین انتظار میرود این حرکت نزولی تا این تارگت ادامه یابد ولی میتوان انتظار داشت که در این ناحیه متوقف خواهد شد و سپس خریداران وارد خواهند شد چون یک ناحیه تقاضا میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار