این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل شیبا اینو؛ یکشنبه ۹ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال شیبا اینو در قیمت ۰.۰۰۰۰۶۰۷۵ در حال معامله است. طبق تحلیل شیبا اینو در ۹ آبان، بعد از شکست سقف کلیدی ۰.۰۰۰۰۳۵۴۳، شیبا اینو توانست یک شکست صعودی قوی تا مقاومت ۰.۰۰۰۰۷۵۷۴ شکل دهد.

بعد از رسیدن به این مقاومت کلیدی، بازار کمی بالاتر از این مقاومت قرار گرفت اما نهایتا فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی قوی تا ۰.۰۰۰۰۵۶۸۸ شکل گرفت. سپس مجدد بازار بالا رفت که سقف قبلی را تست کند و نهایتا سقف دوقلو شکل گرفت که سقف دوم پایینتر میباشد.

بنابراین در حال حاضر انتظار میرود شیبا حداقل در رِنج قرار بگیرد و یا دومین حرکت نزولی نیز شکل بگیرد. حرکت آتی شیبا در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 1 4 - تحلیل شیبا اینو؛ یکشنبه 9 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود در حال حاضر یک برگشت نزولی در حال شکل گیری میباشد. انتظار میرود این برگشت ادامه یابد و به حمایت ۰.۰۰۰۰۴۰ برسیم.

بعد از رسیدن به این حمایت، مجدد انتظار میرود خریداران وارد شوند و شیبا مجدد وارد یک حرکت صعودی قوی شود. انتظار میرود حرکت صعودی بعدی به مقاومت ۰.۰۰۰۱۱۱۶ برسد.

بنابراین طبق تحلیل شیبا در ۹ آبان، در ابتدا یک پولبک تا ناحیه ۰.۰۰۰۰۴۰ خواهیم داشت و بعد از تکمیل پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک شکست صعودی دیگر تا مقاومت ۰.۰۰۰۱۱۱۶ شکل خواهد گرفت که یک مقاومت مهم و فوق العاده کلیدی میباشد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر شیبا یک حرکت صعودی قوی را تجربه کرد. بعد از رسیدن  به مقاومت کلیدی ۰.۰۰۰۰۷۵۷۴، بازار متوقف شد و بعد سقف دوقلو شکل گرفت. سپس فروشندگان وارد شدند و برگشت نزولی ایجاد شد.

در حال حاضر طبق تحلیل شیبا در ۹ آبان انتظار میرود پولبک مورد نظر تا سطح ۰.۰۰۰۰۴۰ ادامه یابد و بعد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت کلیدی ۰.۰۰۰۱۱۱۶ شکل بگیرد. نهایتا در این مقاومت، مجدد الگوی برگشتی خواهیم داشت و یک برگشت مینور شکل خواهد گرفت و این ارز دیجیتال وارد رِنج یا برگشت مینور خواهد شد.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار