این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل فایل کوین؛ دوشنبه 10 آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر فایل کوین در قیمت 63 دلار در حال معامله است. طبق تحلیل فایل کوین در 10 آبان، بعد از اخرین شکست صعودی در سپتامبر 2021، این ارز دیجیتال توانست به قیمت 120 دلار برسد. بعد از رسیدن به این مقاومت، فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی تا 50 دلار شکل گرفت.

سپس بازار رِنج شد و در حال حاضر انتظار میرود فایل کوین آماده شکست مقاومت باشد و یک حرکت صعودی را آغاز کند. حرکت آتی این ارز دیجیتال در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 2 3 scaled - تحلیل فایل کوین؛ دوشنبه 10 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، انتظار میرود این ارز دیجیتال یک حرکت صعودی داشته باشد. طبق تحلیل فایل کوین در 10 آبان، انتظار میرود این ارز دیجیتال ابتدا به مقاومت 68 و 80 دلار برسد.

بعد از رسیدن به این مقاومتها و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و فایل کوین به مقاومت 90 دلار خواهد رسید. بنابراین انتظار میرود در روزهای آتی این ارز دیجیتال بتواند در ابتدا به سقف 68 دلار برسد. بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، بازار بالاتر خواهد رفت و نهایتا به مقاومت 90 دلار خواهد رسید.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر این ارز دیجیتال در قیمت 63 دلار و در رِنج معامله میشود. طبق تحلیل فایل کوین در 10 آبان، انتظار میرود در ابتدا به 68 دلار و سقف رِنج برسیم.

بعد از شکل گیری پولبک و سقف دوقلو در این ناحیه، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا 80 و 90 دلار شکل بگیرد. بنابراین انتظار میرود در هفته های آتی، این ارز دیجیتال یک حرکت صعودی تا سقف کلیدی و فوق العاده مهم 90 دلار را تجربه کند.

نهایتا انتظار میرود بعد از رسیدن به 90  دلار، فروشندگان وارد شوند و بازار حداقل وارد رِنج شود.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار