این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل قیمت بیتکوین در تاریخ ۱۶ آگوست(۲۶ مرداد)


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیتکوین در قیمت ۱۱۸۵۵ در حال معامله میباشد.

بیتکوین بعد از تست سقف ۱۰ هزار در ماه آوریل، حرکت اصلاحی خود را آغاز کرد.

بعد از شکل گیری الگوهای برگشتی، انتظار میرفت حرکت اصلاحی تا ناحیه ۸ هزار و ۷ هزار ادامه یابد. اما در نهایت فروشندگان نتوانستند کف ۸۸۰۰ را بشکنند و سپس در این ناحیه الگوی برگشتی خرید شکل گرفت.

بعد از تریگر شدن الگو شاهد رشد قیمت بیتکوین بودیم تا اینکه در نهایت سقف کلیدی ۱۰۵۰۰ شکسته شد. شکست این سقف کلیدی نشانه قدرت خریداران میباشد و بنابراین احتمال میرود که بیتکوین بتواند سطوح بالاتر را تست کند.

در حال حاضر سقف مثلث در ناحیه ۱۰۵۰۰ شکسته شده است و انتظار میرود که بیتکوین به اندازه ارتفاع مثلث به سمت بالا حرکت کند که این گام در ناحیه قیمتی ۱۷۷۳۸ قرار میگیرد.

این سطح مقاومتی در شکل زیر با خط آبی نشان داده شده است:

16اگوست فاینال - تحلیل قیمت بیتکوین در تاریخ 16 آگوست(26 مرداد)

نکته: سطح قیمتی ۱۷۷۳۸ کف شمع سیگنال نزولی در سال ۲۰۱۷ میباشد که منجر به کرش بیتکوین شد. بنابراین یک مقاومت کلیدی میباشد و تست این مقاومت، احتمال بالایی دارد.

بنابراین انتظار میرود که در هفته های آتی، بیتکوین حرکت صعودی خود را آغاز کند.

اولین هدف برای بیتکوین را میتوان سقف کانال روزانه در نظر گرفت که در ناحیه ۱۴۰۰۰ قرار میگیرد. بعد از شکست کانال به سمت بالا، انتظار میرود که به اندازه ارتفاع کانال به سمت بالا حرکت کند.

بنابراین بعد از شکست ناحیه قیمتی ۱۴۰۰۰، انتظار میرود که بیتکوین بتواند خود را به ناحیه قیمتی ۱۷۷۳۸ برساند. ناحیه ۱۴۰۰۰ در شکل زیر با مستطیل نارنجی نمایش داده شده است:

16اگوست فاینال2 - تحلیل قیمت بیتکوین در تاریخ 16 آگوست(26 مرداد)

همچنین یک مقاومت کلیدی در ناحیه ۱۵۵۸۳ قرار دارد که انتظار میرود در واکنش به این مقاومت، اصلاح های احتمالی به حمایت های موجود در سطوح قیمتی پایینتر شکل بگیرد.

بعد از شکست این ناحیه مقاومتی، انتظار میرود که بیتکوین بتواند خود را به مقاومت ۱۷۷۳۸ برساند.

 

نتیجه گیری:

بعد از شکست مقاومت کلیدی ۱۰۵۰۰، خریداران بر بازار غلبه کرده اند و در حال حاضر انتظار میرود که بیتکوین بتواند خود را به مقاومت های کلیدی ۱۴۰۰۰، ۱۵۵۰۰ و ۱۷۷۳۸ برساند.

همچنین انتظار میرود که این حرکت صعودی بعد از پولبک به سطح شکسته شده مثلث درناحیه قیمتی ۱۰۵۰۰ شکل بگیرد. بنابراین در هفته های آتی، رشد قیمت بیتکوین تا سطوح مقاومتی قید شده را شاهد خواهیم بود.

در صورتی که تحلیل صعودی به نتیجه نرسد و کف ۸۹۰۰ شکسته شود، آنگاه انتظار میرود که بیتکوین بدنبال تست قیمتهای پایینتر در سطح ۸ هزار و ۷ هزار باشد.

 

برای دانلود دوره صفر تا صد فارکس کلیک کنید.

برای دانلود دوره پرایس اکشن پیشرفته کلیک کنید.

سیگنال های فارکس

سیگنال های کریپتوکارنسی

 مصاحبه با جری رابینسون

مصاحبه با برت استینبارگر

مصاحبه با کِرک دوپلسیس

ویژگی معامله گران موفق

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار