این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری
تحلیل قیمت بیتکوین در تاریخ ۱۹ جون

توضیحات مقاله

بعد از حرکت صعودی بیتکوین از ناحیه ۴ هزار تا ناحیه ۱۰هزار، بیتکوین وارد رنج شده است و در حال حاضر بیشتر از یکماه است که در رنج قرار گرفته است.

در ابتدا سقف ۱۰ تست شده است و سپس یک شکست نزولی مینور رخ داده است تا ناحیه ۸ هزار و بعد یک شکست صعودی رخ داده است و ناحیه ۱۰۴۰۰ را تست کرده. که این شکست صعودی منجر به شکل گیری ستاپ سقف دوقلو  شده است. یعنی با سقف قبلی در این ناحیه، یک سقف دوقلو  ایجاد شده است که در تایم فریم هفتگی به وضوح قابل رویت است و یک سیگنال نزولی برای ستاپ سقف دوقلو شکل گرفته است که این سیگنال تریگر شده است.

انتظار میرود هر حرکت صعودی به سمت بالا، صرفا یک پولبک و فرصت فروش باشد و بعد بیتکوین یک پولبک عمیق به سمت پایین را تجربه خواهد کرد.

بنابراین پیش بینی میشود که بعد از حرکت صعودی تا ناحیه ۹۶۰۰-۹۸۰۰، بیتکوین یک پولبک عمیق تا ناحیه ۷ را تجربه کند.

همچنین میتوان به ستاپ سر و شانه کف در چارت هفتگی نیز اشاره کرد که انتظار میرود این پولبک تا ناحیه ۷، شانه راست این الگو را شکل دهد.

نتیجه گیری: احتمال حرکت نزولی بیشتر از حرکت صعودی میباشد. در صورتی که حرکت صعودی شکل بگیرد، انتظار میرود که به شکست فیک یا سقف پایینتر تبدیل شود و یک فرصت مناسب برای فروش فراهم گردد و فروشندگان در آن سطح وارد شوند.

بنابراین در حال حاضر،خرید بیتکوین منطقی نمیباشد و بهتر است که خریداران پوزیشن معاملاتی در جهت خرید را ببندند تا اطلاعات بیشتر بر روی چارت بیوفتد. و یا اگر در  قیمت های پایینتر خرید کرده اید، حتما حد ضرر را سربه سر قرار دهید تا در صورت حرکت شارپ به سمت پایین، سربه سر خارج شوید از بازار.

کاربرانی که سی اف دی معامله میکنند، میتوانند در زیر مثلث ۴ ساعته، سفارش سل استاپ بگذارند تا در صورت ریزش بیتکوین، سفارش آنها تریگر شود. در اینحالت میتوانید حد ضرر را بر روی بالاترین سقف قرار دهید و هدف سود را هم در قیمت ۷۴۰۰ یا ۷۱۰۰ قرار دهید.

 

تحلیل قیمت پوند(۲۳ جون)

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار